Ημερομηνία Πέμ Μαρ 28, 2024 1:52 pm

ΣΔΥ50-51 / 2010-11 / 5η ΟΣΣ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 5 δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 26, 2011 8:40 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Θέλοντας να προτρέξω λίγο, έχει δημιουργηθεί ένα θέμα με τις ημερομηνίες διεξαγωγής των τελευταίων ΟΣΣ, τον Μάιο, και των δύο θεματικών ενοτήτων. Συγκεκριμένα, για κάποιο λόγο έχουν μεταθέσει την ΟΣΣ της ΣΔΥ50, στη Θεσ/νίκη, το ίδιο διήμερο που θα γίνει η ΟΣΣ της ΣΔΥ51 στην Αθήνα. Από την άλλη, ίσως να μην αφορά κάποιον πέρα από τον Ανδρέα κι εμένα, αλλά ήθελα να θέσω κι αυτόν τον προβληματισμό μου στο forum. Θεωρώ πως κι οι δύο αυτές συναντήσεις θα είναι πολύ σημαντικές για την ολοκλήρωση του ακαδημαϊκού έτους και θα ήταν κρίμα να τις χάσουμε εξαιτίας αυτού του ασυμβίμβαστου.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Μαρ 27, 2011 10:40 am   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο θα πρέπει απο την συνάντηση που μας έρχεται (του Σαββάτου), να το θέσουμε όλοι σαν θέμα στους Καθηγητές. Παράλληλα εγω στη θέση σου θα είχα στείλει ήδη mail σχετικά με αυτό και θα είχα ποστάρει και στο επίσημο forum. Απορώ πως δεν προσέξανε κάτι τέτοιο.....

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 30, 2011 8:20 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Τελικά, σήμερα πήραμε σχετικό e-mail από το Τμήμα Εκπαίδευσης του ΕΑΠ, το οποίο μας ενημέρωσε πως η διεξαγωγή της ΟΣΣ θα γίνει την προγραμματισμένη ημερομηνία. :)


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 31, 2011 7:29 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Γιώργο, όπως είπες παραπάνω και όπως τελικά φαίνεται, το θέμα αφορά μόνο εμάς τους δύο. Θα κάνουμε μία συζήτηση στην ΟΣΣ, αλλά, για να είμαι ειλικρινής, δεν πιστεύω ότι κάτι θα αλλάξει.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Απρ 04, 2011 7:35 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Αυτό σημαίνει πως όσοι παρεβρεθούμε?? στην ΟΣΣ της ΣΔΥ51, θα πρέπει να πάμε Πειραιώς 211; Μια ερώτηση (τουριστικού περιεχομένου) για τους παροικούντες εν ΑΘήναι. Είμαι σε αναζήτηση ξενοδοχείου για το ενδεχόμενο να έρθω στην ΟΣΣ, αλλά τελευταία φορά που έκλεισα δωμάτιο από το ίντερνετ, φορούσα ωτοασπίδες για να μην ακούω τις σκληρά εργαζόμενες κυρίες στα γειτονικά δωμάτια. Αν κάποιος γνωρίζει τίποτα για το Art Hotel Athens, προκειμένου να αποφύγω τη χρήση ωτοασπίδων, θα το εκτιμούσα.


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 5 δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 3 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009