Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 5:25 pm

2012-2013 / 2η ΓΕ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 16 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιαν 26, 2013 10:11 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Τάσο, η ΟΣΣ θα γίνει κανονικά, δεν ξέρω αν τελικά έλαβες το email που πήρα εγώ, αλλά έγραφε:
Παράθεση:
Αγαπητοί φοιτητές-τριες,

Καλή Χρονιά (με υγεία και ευτυχία). Μετά τις γιορτές άρχισαν να κλείνουν οι εκκρεμότητες από την μεριά μου (π.χ. 1η και 2η Γ.Ε.) και στο class έχουν ανέβει όλα αυτά που συζητήσαμε/δρομολογήσαμε.

Αν δεν κάνω λάθος, η μοναδική εκκρεμότητα είναι να κανονίσουμε μια διαδικτυακή συνάντηση στο CENTRA (θα το συζητήσουμε από κοντά αύριο). Επιπλέον, παρατηρήθηκε κάποιο πρόβλημα στο class με την ανάρτηση ερωτήσεων στο forum (η εμφάνιση τους ήταν διαφορετική από τις αντίστοιχες της 1ης Γ.Ε.). Λύθηκε πριν από λίγο και όλες οι προηγούμενες αναρτήσεις μεταφέρθηκαν στο σωστό σημείο.


Τέλος, επισυνάπτω επιστολή η οποία περιέχει τα βασικά χαρακτηριστικά και πληροφορίες για την τρίτη μας Ομαδική Συμβουλευτική Συνάντηση (ΟΣΣ) η οποία έχει προγραμματιστεί να γίνει:

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2013, ώρες 11:00 – 15:00 στην Αθήνα


Σας περιμένω λοιπόν να τα πούμε από κοντά!

Σας χαιρετώ,
Περικλής Χατζημίσιος.

Επίσης η επισύναψη ήταν η εξής:
https://dl.dropbox.com/u/12674269/3%CE% ... 281%29.doc

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 25, 2013 8:09 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Δεν βλέπω σχόλια για την βαθμολογία. Όλοι ευχαριστημένοι;

Εμένα στην πρώτη μου κόπηκαν βαθμοί γιατί έγραφα πολλά, και στην δεύτερη γιατί έγραφα λίγα (ελλιπείς απαντήσεις). :D

Αν έβγαιναν λίγο πιο έγκαιρα οι βαθμολογίες ίσως να κατάφεραν να συντονιστώ. :lol:


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 25, 2013 9:29 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Εγώ είμαι ευχαριστημένος και από το βαθμό (9.5) και από τα σχόλια :)


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 25, 2013 11:11 pm   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 15, 2010 8:44 pm
Δημοσ.: 248
Τοποθεσια: Πάτρα
Εγώ είμαι ευχαριστημένη από το βαθμό (επίσης 9.5), αλλά σχόλια δεν υπήρχαν πολλά, ενώ σε μία περίπτωση η αιτιολόγησή μου ήταν ελλιπής (δεν ήταν ακριβώς έτσι το σχόλιο), αλλά απ' όσο θυμάμαι, αυτό έγινε μετά το "κούρεμα" των λέξεων. :P


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 25, 2013 11:17 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
Και εγώ είμαι ευχαριστημένος με το βαθμό (9), με συνολικά έξι σχόλια, ένα από αυτά για ελλιπή απάντηση και ένα δεύτερο για ξεπέρασμα κατά πολύ του όριου λέξεων με τα οποία όμως συμφωνώ.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 26, 2013 10:25 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Τέλος πάντων. Ας μη το σχολιάσουμε περισσότερο. Μόνο να πω ότι είχα δύο μόνο σχόλια, ένα ότι είναι λίγα μειονεκτήματα στο CDMA (234 λέξεις με όριο το 200 και όλα επιγραμματικά με bullets – καθόλου συνοδευτικό κείμενο), και ένα για ελλιπή περιγραφή των σχημάτων (255 λέξεις με όριο το 250). Βαθμός 9.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 16 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009