Ημερομηνία Κυρ Απρ 28, 2024 2:31 pm

2012-2013 / ΤΜΗΜΑΤΑ, ΟΣΣ, ΣΕΠ, ΥΛΙΚΟ ΜΕΛΕΤΗΣ etc

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 51 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 21, 2012 1:44 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Ναι, την ίδια απορία έχω κι εγώ, αν και λίγο off-topic: δεν θα σχηματιστεί τμήμα ΣΔΥ61 στην Θεσσαλονίκη;


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 21, 2012 7:32 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
tzortz έγραψε:
Ναι, την ίδια απορία έχω κι εγώ, αν και λίγο off-topic: δεν θα σχηματιστεί τμήμα ΣΔΥ61 στην Θεσσαλονίκη;

Δυστυχώς όχι. Άλλη μία χρονιά ανέβα κατέβα Αθήνα. :x


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 21, 2012 9:54 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Καλησπέρα και από μένα.

Γνωρίζει κανείς γιατί δεν έχει ακόμα οριστεί ΣΕΠ στην ΣΔΥ61;


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 22, 2012 9:54 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Όταν πρωτοδιάβασα το ερώτημά σου σκέφτηκα ότι ακόμη δεν έχει επιλεγεί ο ΣΕΠ. Εντούτοις, πριν λίγο επισκέφτηκα το class.eap.gr και διαπίστωσα ότι έχει αναρτηθεί το Χρονοδιάγραμμα Μελέτης και Γραπτών Εργασιών. Άρα, μάλλον έχει επιλεγεί ο ΣΕΠ και απλά δεν έχει ανακοινωθεί / αναρτηθεί το όνομά του στο open.eap.gr. Ίσως έχει να κάνει με τις κινητοποιήσεις των καθηγητών – που πρόσφατα μας ανακοίνωσαν με e-mail από το ΕΑΠ.

Όποιος και να είναι, ειδικά έχοντας ανακοινώσει το χρονοδιάγραμμα, νομίζω ότι μπορούμε, σιγά-σιγά, να αρχίζουμε το διάβασμα. Αυτό που ίσως θα εξυπηρετούσε θα ήταν η ανακοίνωση του προγράμματος των ΟΣΣ, προκειμένου να δούμε τις υποχρεώσεις μας, αλλά και τις οικονομικές μας δυνατότητες, και να κάνουμε κάποιο πρώτο, προσωπικό ο καθένας, πλάνο.

Τέλος, να πω ότι οι συνολικά 7 γραπτές εργασίες, που επιβεβαιώνονται και από το χρονοδιάγραμμα, είναι πολλές – κατά την άποψή μου. Τις προηγούμενες χρονιές με 6 και δεν προλαβαίναμε να διαβάσουμε. Φέτος με 7 να δούμε τι θα προλάβουμε να κάνουμε.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 22, 2012 11:21 am   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των ΟΣΣ για την ΣΔΥ 61.

Παρατήρησα ότι όλες οι ΟΣΣ προγραμματίστηκαν Κυριακή που σημαίνει για μένα ότι θα πρέπει να πηγαίνω
κατευθείαν από το πλοίο στη δουλεία.

1η ΟΣΣ για την ΣΔΥ61 Κυριακή 7 Οκτωβρίου 11-3 στο κτίριο της ΕΚΔΔΑ.

Σκοπεύω να ανέβω οπότε τα λέμε εκεί με όσους καταφέρουν να παρευρεθούν.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 27, 2012 11:45 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Σε περίπτωση που δεν το έχει δει ακόμη, έχει οριστεί ο ΣΕΠ για την ΣΔΥ-61
Παράθεση:
Διδάσκων: ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΣΙΟΣ
e-mail: ?????@it.teithe.gr
Διεύθυνση: Ανδρέα Παπανδρέου ??? Καλαμαριά 55132, Θεσσαλονίκη
Τηλ.: 2310 ??? ??? - 2310 ??? ???

Η ειρωνεία της τύχης είναι ότι προέρχεται από το ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και γίνεται μόνο ένα τμήμα στην Αθήνα. Τι να κάνουμε … :cry: Θα το υποστούμε για άλλη μία, τελευταία, χρονιά – τυχερέ Ηλία… :D
Το χειρότερο όμως, για μένα προσωπικά, είναι ότι με την αλλαγή της ώρας (Κυριακή 16:00-20:00) δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στην πρώτη ΟΣΣ – ανεξαρτήτως οικονομικού ή όχι κολλήματος. Το να φύγει κανείς από Αθήνα στις 8μμ, αν όχι αργότερα, να ταξιδέψει 6 τουλάχιστον ώρες και να ξυπνήσει την επόμενη στις 5πμ για να πάει στην δουλειά, είναι λίγο δύσκολο. Ίσως τα καταφέρω στην δεύτερη ΟΣΣ.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 27, 2012 4:46 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Καλή χρονιά να έχετε Ανδρέα. Εμείς έχουμε ΣΕΠ από Αθήνα, αλλά τμήμα στη Θεσσαλονίκη, εσείς το αντίθετο.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 10:59 am   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Επειδή δεν ξέρω ποιος ήταν πέρυσι ΣΕΠ, άλλαξε ή είναι ο ίδιος;

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 11:52 am   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 15, 2010 8:44 pm
Δημοσ.: 248
Τοποθεσια: Πάτρα
Δε θυμάμαι σίγουρα το όνομα του περσινού ΣΕΠ (αλλά θα ρισκάρω να πω πως ήταν κάποιος κος Κατσαρός -tzortz δώσε μας τα φώτα σου! :P ), αλλά σίγουρα δεν είναι ο ίδιος με φέτος κι αυτό ελπίζω να είναι για καλό...

Σε άλλα νέα, με το να ανακοινωθούν οι ΟΣΣ τόσο αργά και να είναι η πρώτη τόσο νωρίς, εγώ κατά κάποιο τρόπο εγκλωβίστηκα, καθώς πλέον ζω στο εξωτερικό και τα εισητήρια τελευταία στιγμή έχουν απαγορευτικές τιμές δυστυχώς... Αν θα μπορούσατε όσοι παρευρεθείτε στην πρώτη ΟΣΣ (την οποία θεωρώ αρκετά σημαντική), ας μας κάνετε μια περιγραφή έπειτα. Θα είναι πολύ χρήσιμο για μένα ειδικά, για να δω αν θα πρέπει να κλείσω από τώρα τα εισητήρια για τις επόμενες. Θα σας το ξαναθυμίσω όταν θα πλησιάζει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων πάντως! :D


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 12:55 pm   

Εγγραφη: Πέμ Δεκ 16, 2010 4:08 pm
Δημοσ.: 78
Τοποθεσια: Πάτρα
Καλησπέρα και από μένα,

Καλή αρχή σε όλους μας!!!

Πριν λίγο είδα την ώρα της 1ης ΟΣΣ.
Πολύ περίεργο μου φαίνεται που επέλεξαν Κυριακή απόγευμα...
Νομίζω ότι στερείται λογικής και πρακτικότητας, και απ΄ότι βλέπω στα σχόλια σας συμφωνείτε.

Σε κάθε περίπτωση, θα προσπαθήσω να παρευρεθώ, αν και είναι αρκετά δύσκολο.
Αν ανέβω φυσικά, θα κάνω update και για όλους όσους δεν έρθουν.


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 51 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009