Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 4:48 pm

2012-2013 / ΤΜΗΜΑΤΑ, ΟΣΣ, ΣΕΠ, ΥΛΙΚΟ ΜΕΛΕΤΗΣ etc

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 51 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 03, 2013 5:37 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
andreas έγραψε:
nby έγραψε:
Καλή χρονιά σε όλους. Τελικά η Θ.Ε. συνεχίζει μια από τα ίδια δυστυχώς, παρόλες τις διαβεβαιώσεις για το αντίθετο.

Κατ’ αρχήν καλή χρονιά σε όλους και από εμένα.

Δεν ξέρω αν ήσουν στην ΟΣΣ και γνωρίζεις κάτι παραπάνω, αλλά σε ένα mail του ο ΣΕΠ έκανε λόγο για κάποια οικογενειακά προβλήματα – υποθέτω υγείας από τα όσα λίγο μπόρεσα να μάθω, δεδομένου ότι δεν κατάφερα να παρευρεθώ σε καμία ΟΣΣ φέτος.

Ας τα σεβαστούμε και ας κάνουμε λίγη υπομονή ακόμη. Έχω περάσει τέτοιες καταστάσεις, πριν λίγα χρόνια, και, πίστεψέ με, είναι ιδιαίτερα δύσκολες. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι έχουμε ξεφύγει πολύ από το χρονοδιάγραμμα. Ίσως πρέπει να μας χαριστεί άλλη μία Γραπτή εργασία. Απ’ ότι ξέρω, ο κανονισμός προβλέπει minimum 4.

Σε κάθε περίπτωση, εγώ τουλάχιστον, έχω παρακάμψει τα άρθρα των εβδομάδων 14-16, τα οποία δεν έχουν ανακοινωθεί, και μελετώ το επόμενο βιβλίο – Beginning Smartphone Web Development – για να μην χάνω χρόνο τώρα που μπορώ να τον διαθέσω στο διάβασμα, γιατί με την δουλειά (μου) ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει την επόμενη μέρα.


Η αλήθεια είναι ότι δεν πήγε εκεί το μυαλό μου... ΟΚ, αν υπάρχουν τέτοιου είδους λόγοι εννοείται ότι είναι απόλυτα σεβαστό και σταματάω τη γκρίνια αμέσως


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 51 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009