Ημερομηνία Δευτ Μάιος 13, 2024 7:31 am

2012-2013 / ΤΜΗΜΑΤΑ, ΟΣΣ, ΣΕΠ, ΥΛΙΚΟ ΜΕΛΕΤΗΣ etc

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 51 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 2:32 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ούτε εμένα με βολεύει η Κυριακή για τις ΟΣΣ.
Πόσο μάλλον το απόγευμα 4-8 στην Πέυκη που σημαίνει αγώνας δρόμουη με το ταξί για να προλάβω το πλοίο στο λιμάνι.

Σκέφτομαι να υποβάλλω αίτημα προς τον κ. Πανουτσόπουλο του ΕΑΠ να αλλάξει αν γίνεται τις επόμενες ΟΣΣ το Σάββατο.

Συμφωνείτε;


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 2:46 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Όντως, η ώρα της 1ης ΟΣΣ, Κυριακάτικα, φαίνεται να 'ναι απαγορευτική για τους περισσότερους, την στιγμή που θεωρώ ότι θα 'ναι κι αρκετά σημαντική, αφού θα συζητήσετε το περιεχόμενο και την κατεύθυνση της ΘΕ, στο μέτρο που αυτά είναι συζητήσιμα, βέβαια. Είναι κρίμα, δηλαδή, που, ήδη, αρκετοί από τους συναδέλφους που βρίσκονται εκτός Αθηνών, δυσκολεύονται να παρευρεθούν. Απαντώντας στον Θοδωρή, κι επαληθεύοντας την Βάσω, από την άλλη, ο ΣΕΠ πέρυσι ήταν ο κ. Κατσαρός, ο οποίος δεν θα συνεχίσει φέτος, απ' ό,τι κατάλαβα.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 2:51 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
galatisp έγραψε:
Πόσο μάλλον το απόγευμα 4-8 στην Πέυκη που σημαίνει αγώνας δρόμουη με το ταξί για να προλάβω το πλοίο στο λιμάνι.

Αν τελικά δεν γίνεται να αλλάξει η ώρα και ανέβεις, μπορώ να σε πετάξω σε σταθμό του ηλεκτρικού και μετά από εκεί εύκολα και φθηνά στο λιμάνι :)
tzortz έγραψε:
Απαντώντας στον Θοδωρή, κι επαληθεύοντας την Βάσω, από την άλλη, ο ΣΕΠ πέρυσι ήταν ο κ. Κατσαρός, ο οποίος δεν θα συνεχίσει φέτος, απ' ό,τι κατάλαβα.

Τώρα αυτό για καλό έγινε ελπίζω, αφού απ' ότι θυμάμαι τα σχόλια για τον προηγούμενο ΣΕΠ έλεγαν ότι δεν ήταν ο τομέας του τόσο.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 3:25 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
thodorisk έγραψε:
tzortz έγραψε:
Απαντώντας στον Θοδωρή, κι επαληθεύοντας την Βάσω, από την άλλη, ο ΣΕΠ πέρυσι ήταν ο κ. Κατσαρός, ο οποίος δεν θα συνεχίσει φέτος, απ' ό,τι κατάλαβα.

Τώρα αυτό για καλό έγινε ελπίζω, αφού απ' ότι θυμάμαι τα σχόλια για τον προηγούμενο ΣΕΠ έλεγαν ότι δεν ήταν ο τομέας του τόσο.


Ναι, γι' αυτό το λόγο πέρυσι δώσαμε περισσότερη βάση στα WSNs.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 01, 2012 3:01 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Μου κάνει εντύπωση που ακόμα δεν έχουμε λάβει κάποιο email για το ξεκίνημα της ΘΕ. Δεν ενδιαφέρεται ο ΣΕΠ να λάβει τα "βιογραφικά" μας ή θα μας γνωρίσει απευθείας στην ΟΣΣ;

tzortz έγραψε:
Ναι, γι' αυτό το λόγο πέρυσι δώσαμε περισσότερη βάση στα WSNs.

Πολύ φοβάμαι βλέποντας το ιστορικό διδασκαλίας και του συγκεκριμένου καθώς και τον κύριο τομέα ασχολίας του ότι πάλι θα επικεντρωθούμε στα ασύρματα δίκτυα...

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 03, 2012 1:27 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Πριν από λίγο επικοινώνησα τηλεφωνικά με τον κ. Πανουτσόπουλο από το ΕΑΠ ζητώντας του αν μπορεί να αλλάξουν ορισμένες τουλάχιστον από τις επόμενες ΟΣΣ
και να γίνουν Σάββατο αντί για Κυριακή που δεν βολεύει αρκετούς από μας.


Η απάντησή του ήταν να το κουβεντιάσουμε στην ερχόμενη ΟΣΣ με τον ΣΕΠ και αν αποφασίσουμε αλλαγή να την υποβάλλει ο ΣΕΠ στο ΕΑΠ.

Προτείνω να τοποθετηθούν όλοι (στο forum) και να μιλήσουμε με τον ΣΕΠ στην ΟΣΣ με κοινή πρτόταση που θα εκφράζει ακόμα και αυτούς που δε θα μπορέσουν να έρθουν.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Οκτ 03, 2012 4:11 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Προσωπικά αυτό μου δημιουργεί μεγάλο πρόβλημα είναι η ώρα λήξης διότι αμέσως μετά ακολουθεί οδήγηση έως την Καβάλα – ήτοι 6 ώρες με άριστες προϋποθέσεις. Αν και προτιμώ την Κυριακή το Σάββατο δεν μου δημιουργεί ιδιαίτερο πρόβλημα. Αρκεί η λήξη της ΟΣΣ να είναι στις 15:00 και όχι στις 20:00. Αν συνεχιστεί το 20:00 νομίζω ότι δεν θα κατέβω σε καμία ΟΣΣ.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 04, 2012 11:16 am   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
Παιδιά τα Σάββατα (και ευτυχώς στο ίδιο Σαββατοκύριακο) έχουν μπει οι ΟΣΣ για την ΣΔΥ60. Η πρώτη 16:00-20:00 και οι υπόλοιπες 4 11:00-15:00. Οπότε αν είναι να γίνουν Σάββατο οι επόμενες ΟΣΣ της ΣΔΥ61, θα πρέπει να γίνουν 16:00 - 20:00 και στο ίδιο κτήριο για να προλαβαίνουμε όσοι έχουμε πάρει και τις δύο Θ.Ε.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 04, 2012 4:19 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Φαντάζομαι ότι όλοι θα πήρατε την welcome επιστολή του ΣΕΠ. Εγώ έχω ήδη απαντήσει γνωστοποιώντας ότι δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ λόγω ώρας λήξης – όπως έγραψα και παραπάνω.

Όπως θα διαπιστώσατε, στην επιστολή κάνει λόγω για αλλαγή του χρονοδιαγράμματος και της ύλης. Πιστεύω ότι όσοι παρευρεθείτε θα πρέπει να συζητήσετε και το θέμα των 7 εργασιών. Νομίζω ότι είναι πολλές. Τέλος, ελπίζω οι αλλαγές να γνωστοποιηθούν σύντομα για να σταματήσουμε να διαβάζουμε στα «τυφλά» με βάση το παλιό χρονοδιάγραμμα.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 04, 2012 7:20 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Και εγώ απάντησα στο mail του ΣΕΠ και του εξέθεσα το θέμα με τις Κυριακές ζητώντας να το κουβεντιάσουμε αν δεν έχει αντίρρηση.


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 51 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009