Ημερομηνία Πέμ Μάιος 09, 2024 10:35 pm

2012-2013 / 4η Γραπτή Εργασία

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 45 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 06, 2013 3:32 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
Εγώ τώρα θα αρχίσω να ασχολούμαι με το πρακτικό μέρος της εργασίας και μου φαίνεται πραγματικό χάος. Δεν ξέρω από που να το πιάσω το θέμα, θα ήταν πολύ καλύτερα αν δινόντουσαν οι τεχνολογίες με τις οποίες έπρεπε να το υλοποιήσουμε. Εννοείται ότι έχω ζητήσει ήδη την παράταση :).


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 09, 2013 1:59 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Δυστυχώς δεν δικαιούμαι παράταση. Άσχετο για το θέμα 2Β, μπορέσατε να βρείτε εύκολα σχετικά άρθρα; Έχω κατεβάσει καμια 15ρια, αλλά μόνο ένα θεωρώ οτι είναι σχετικό με το αρχικό και αυτό της ίδιας συγγραφικής ομάδας. Άλλα 2-3 που βρήκα, δυστυχώς είναι κλειδωμένα και χρειάζεται να τα αγοράσει κανείς.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 09, 2013 3:54 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
imargar έγραψε:
Δυστυχώς δεν δικαιούμαι παράταση. Άσχετο για το θέμα 2Β, μπορέσατε να βρείτε εύκολα σχετικά άρθρα; Έχω κατεβάσει καμια 15ρια, αλλά μόνο ένα θεωρώ οτι είναι σχετικό με το αρχικό και αυτό της ίδιας συγγραφικής ομάδας. Άλλα 2-3 που βρήκα, δυστυχώς είναι κλειδωμένα και χρειάζεται να τα αγοράσει κανείς.


Και εγώ στο συγκεκριμένο ερώτημα δεν βρήκα άρθρα που να ταιριάζουν πάρα πολύ στο πνεύμα αυτού που δόθηκε, έτσι διάλεξα αυτά που ήταν πιο κοντά (από την δική μου οπτική γωνία). Πάντως μάλλον δεν είναι καλή ιδέα να βάλεις ως σχετικό άρθρο κάποιο άλλο των ίδιων συγγραφέων. Στο λέω γιατί το είχα κάνει στην 1η εργασία και στο σχολιασμό της εργασίας από τον ΣΕΠ αυτό είχε σχολιαστεί ως λάθος.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 09, 2013 4:56 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Το ένα είναι της ίδιας ομάδας και δεν έχω χρόνο πλέον να το αλλάξω, όσο για το δεύτερο, έχω μια πλειάδα, αλλά με μικρή σχετικά συνάφεια για να διαλέξω. Μάλλον στην τύχη.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 21, 2013 11:05 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Νοέμ 14, 2011 6:10 pm
Δημοσ.: 54
Τοποθεσια: Αθήνα
Βγήκαν οι βαθμοί. Καλή επιτυχία σε όλους.
Για να δούμε τι θα συζητήσουμε και στην ΟΣΣ που έρχεται μεθαύριο...


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 45 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009