Ημερομηνία Σάβ Μάιος 11, 2024 6:34 pm

2η ΓΡΑΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (2011 - 2012)

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 119 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 30, 2012 1:21 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Ακόμα τίποτα βρε παιδιά; Ε σας καθυστέρησε πάρα πολύ. Κοιτάξτε το και εσείς και στείλτε πράγματι ένα mail.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 30, 2012 4:02 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Δεκ 02, 2010 9:28 pm
Δημοσ.: 52
Τοποθεσια: Athens
alexander_koun έγραψε:
Χρύσα όντως υπάρχει κάποια διορία για να μας στείλει τη βαθμολογία? Το αναφέρει αυτό κάπου?


Στον κανονισμό σπουδών:
"Το μέλος ΣΕΠ συμπληρώνει επίσης το βαθμό στο «Ενιαίο Έντυπο Υποβολής & Αξιολόγησης Γραπτών Εργασιών» που του έχει στείλει ο φοιτητής και στη συνέχεια και εντός 15 ημερών από την καταληκτική ημερομηνία παραλαβής κάθε Γ.Ε. στέλνει συμπληρωμένο με τη βαθμολογία της Γ.Ε. στο φοιτητή το «Ενιαίο Έντυπο Υποβολής & Αξιολόγησης Γραπτών Εργασιών» και κρατάει αντίγραφο για το αρχείο του. Επιπλέον στέλνει στο φοιτητή είτε (α) την πρωτότυπη διορθωμέ­νη εργασία (με τα σχόλια επ' αυτής) είτε (β) το κείμενο με τις παρατηρήσεις του που αφορούν τη Γ.Ε. Εάν ο φοιτητής δεν έχει παραλάβει έγκαιρα την απάντηση του ΣΕΠ, πρέπει να επικοινωνήσει μαζί του για να βεβαιω­θεί ότι παρέλαβε την εργασία του."

Θα του στείλω email και όταν θα πάρω απάντηση θα σας ενημερώσω...

_________________
2011-2012: ΣΔΥ 51


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιαν 30, 2012 4:06 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
Στο Portal φαίνεται να έχει καταχωρηθεί ο βαθμός σας για την 1η ΓΕ όσοι είσαστε στο ΑΘΗ-1? Εμένα όχι...


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 12:16 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Δεκ 02, 2010 9:28 pm
Δημοσ.: 52
Τοποθεσια: Athens
nby έγραψε:
Στο Portal φαίνεται να έχει καταχωρηθεί ο βαθμός σας για την 1η ΓΕ όσοι είσαστε στο ΑΘΗ-1? Εμένα όχι...

Ούτε εμένα...τι να βάλει, ρεζιλίκια... :oops: :oops: :oops: :oops:

_________________
2011-2012: ΣΔΥ 51


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 12:51 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
Πως τα πήγατε στην 2η ΓΕ; Εγώ πήρα 7 (όχι ότι έχω παράπονο)


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 1:41 pm   

Εγγραφη: Πέμ Οκτ 06, 2011 12:14 am
Δημοσ.: 103
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Χρύσα γιατί ρεζιλικια, τι έγινε? Και εγω 7, και μου εγραψε και πολύ καλά σχόλια (τωρα από που προκύπτουν αυτά δεν ξέρω...) .Πάλι καλά που υπάρχει και η 50 και παίρνω κάποιους αξιοπρεπείς
βαθμούς... :oops:


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 3:42 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Μπράβο παιδιά για τους βαθμούς σας! Δεν είναι βρε αξιοπρεπής βαθμός το 7; Μην είμαστε και υπερβολικοί! Πάνω από 5 είναι όλα μια χαρά!!

Άντε να βρούμε το κουράγιο και για την 3η...(και μόνο που τη σκέφτομαι βαριέμαι αφάνταστα).

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 4:29 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Εγώ πήρα 87.

Μου έκοψε 6 μονάδες από το 2β από 3 στα 2α και 2γ και 1 στο 1α.

Αν κρίνει κανείς από την Υποδειγματική Απάντηση καλά τα πήγα.

Πάντως κάναμε αυτό που μπορούσαμε.
Για παράδειγμα καταφέραμε να φτιάξουμε διαγράμματα, ενώ δεν πρόλαβε να μας κάνει την παρουσίαση στην ΟΣΣ.

Τώρα που το σκέφτομαι σπαταλήσαμε αρκετό χρόνο για το ερώτημα 1γ, ενώ θα έπρεπε να πάρουμε σαφή υπόδειξη από τους ΣΕΠ, και όχι να ψάχνουμε σε 300 σελίδες να βρούμε κάτι που δεν προσδιορίστηκε σαφώς.

Κατά τη γνώμη μου οι ερωτήσεις πρέπει να είναι σαφής. Αν δεν είναι, είναι δικαίωμά μας να ζητούμε διευκρίνηση και υποχρέωσή τους (των ΣΕΠ) να την παρέχουν εγκαίρως.

Αυτά σαν πρώτες σκέψεις.

Καλό μήνα σε όλους.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 4:59 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Μπράβο Παναγιώτη είσαι σταθερή αξία! :D Ναι συμφωνώ και εγώ μαζί σου, άλλη φορά αν έχουμε τέτοιο θέμα με εκφώνηση, καλό είναι να πιέσουμε όλοι μαζί με email, έτσι ώστε να λαμβάνουμε γρήγορα απάντηση και να μην χάνουμε τον χρόνο μας. Καλό μήνα και από εμένα σε όλους!

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 119 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009