Το θέμα κλειδώθηκε

Απαντήσεις 1ης Εργασίας.... (2011-12)

Πέμ Δεκ 01, 2011 11:12 am

Καλημέρα...έχετε κανένα νέο για τις λύσεις ή βαθμολογία???
Σαν πολύς καιρός δεν πέρασε???

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Πέμ Δεκ 01, 2011 7:33 pm

Πράγματι πολύς!! Μετά το mail του καθηγητή περίμενα άμεση ανακοίνωση των αποτελεσμάτων...

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 12:46 pm

xpet έγραψε:Πράγματι πολύς!! Μετά το mail του καθηγητή περίμενα άμεση ανακοίνωση των αποτελεσμάτων...


Ποιο email καλό μου??? Εγώ γιατί δεν πήρα κάτι???

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 2:37 pm

Μας έστειλε τη Δευτέρα mail ο καθηγητής του δεύτερου τμήματος της Αθήνας ότι έχει ολοκληρώσει τη διόρθωση των εργασιών μας και πως θα μας ανακοινώσει τα αποτελέσματα μετά την ανάρτηση της ενδεικτικής απάντησης. Τελικά σήμερα αναρτήθηκαν οι διορθωμένες εργασίες μας, αλλά εγώ ακόμα δεν έχω βρει πουθενά την ενδεικτική απάντηση. Αν την έχει εντοπίσει κάποιος, ας ενημερώσει. Με παραπέμπει σε διάφορα σημεία της εργασίας μου ο ΣΕΠ σ' αυτή... :roll:

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 3:32 pm

Πράγματι σήμερα βγήκανε. Όλα καλά; Εγω είμαι ευχαριστημένη.

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 4:44 pm

Κι εγώ δεν μπορώ να πω πως δεν είμαι... Βέβαια, δεν καταλαβαίνω ακριβώς τα σχόλια σε κάποιες απαντήσεις, γι' αυτό και περιμένω την ενδεικτική απάντηση να με διαφωτίσει, περισσότερο από περιέργεια, ανεξαρτήτως βαθμολόγησης. Θέλετε να μιλήσουμε και με νούμερα όπως πέρσι ή να αφήσουμε να πλανάται ένα μυστήριο; :P

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 4:54 pm

Εγω πήρα 9,3 και έχασα κάποιους βαθμούς απο τα ερωτήματα 3Α και 2Β. Για να είμαι ειλικρινής περίμενα χαμηλότερη βαθμολογία (Βάσω το ξέρεις καλά! :lol: ). Αλλά τελικά όλα πήγαν καλά. Η αλήθεια είναι πως αυτό μου δίνει μια ώθηση να ασχολούμαι περισσότερο.

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 5:02 pm

Ε, εγώ πήρα 9,4 κι έχασα από 0,2 στο καθένα από τα 2Α, 3Α, 1Β, κυρίως λόγω μικροελλείψεων, τις οποίες περιμένω την ενδεικτική απάντηση (το'χω πει χίλιες φορές, το ξέρω! :oops: ) για να εντοπίσω.
Συγχαρητήρια Χριστινάκι! Παρά την απαισιοδοξία, you nailed it! :D

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 5:08 pm

Ευχαριστώωωωω! Και σε σένα!! Εγώ δεν θα ασχοληθώ με τις υποδειγματικές απαντήσεις αλλά θέλω να αρχίσω διάβασμα γιατί την άλλη εβδομάδα έχουμε την 2η ΟΣΣ.

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 6:06 pm

xpet έγραψε:Πράγματι σήμερα βγήκανε. Όλα καλά; Εγω είμαι ευχαριστημένη.

Που τα βλέπεις βρε Χριστίνα μου γιατί εγώ δεν βλέπω τίποτα...Εκτός από την ανάρτηση δεν μου δείχνει κάτι άλλο...
Το θέμα κλειδώθηκε