Το θέμα κλειδώθηκε

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 6:32 pm

Ίσως ο καθηγητής σας να μην έχει ανεβάσει ακόμα τις διορθωμένες εργασίες, γιατί αλλιώς θα είχατε λάβει και mail από το moodle.

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 6:47 pm

ChryssaV έγραψε:
xpet έγραψε:Πράγματι σήμερα βγήκανε. Όλα καλά; Εγω είμαι ευχαριστημένη.

Που τα βλέπεις βρε Χριστίνα μου γιατί εγώ δεν βλέπω τίποτα...Εκτός από την ανάρτηση δεν μου δείχνει κάτι άλλο...


Χρύσα βρήκα την διορθωμένη εργασία (με τα σχόλια του καθηγητή) εκεί που είχα υποβάλλει τη δική μου στο moodle. Τσέκαρε το και πες μου αν υπάρχει πρόβλημα.

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 7:35 pm

Απ΄ότι φαίνεται δεν έχουν βγάλει βαθμολογία όλοι οι καθηγητές.
Εγώ που είμαι στο ΑΘΗ-1 με τον κ. Κομνηνό δεν έχω ακόμα βαθμολογηθεί.
Ας ελπίσουμε ότι μέχρι αύριο θα βγουν και τα δικά μας.

ΥΓ. Μπράβο για τους βαθμούς που πήρατε

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Παρ Δεκ 02, 2011 9:22 pm

galatisp έγραψε:Απ΄ότι φαίνεται δεν έχουν βγάλει βαθμολογία όλοι οι καθηγητές.
Εγώ που είμαι στο ΑΘΗ-1 με τον κ. Κομνηνό δεν έχω ακόμα βαθμολογηθεί.
Ας ελπίσουμε ότι μέχρι αύριο θα βγουν και τα δικά μας.

ΥΓ. Μπράβο για τους βαθμούς που πήρατε


Ναι όντως ο κος Κομνηνός δεν έχει ανεβάσει ακόμα...μακάρι να δω και εγώ κανέναν αξιοπρεπή βαθμό γιατί μάλλον τα έχω κάνει λίγο θάλασσα περισσότερο γιατί δεν έχω συνηθίσει να γράφω τέτοιες εργασίες...
Μπράβο και από μένα παιδιά, άντε στις άλλες 10άρια...

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας....

Σάβ Δεκ 03, 2011 10:44 am

Να είστε καλά παιδιά!Περιμένουμε νέα σας.

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας.... (2011-12)

Δευτ Δεκ 12, 2011 5:47 pm

Εγώ, ο κουτσομπόλης, ενδιαφέρομαι για τους βαθμούς των συναδέλφων που ανήκουν στο τμήμα του κ. Κομνηνού, πάντως! :D Πήρε κανείς/καμιά σας πάνω από 90; :P

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας.... (2011-12)

Δευτ Δεκ 19, 2011 1:19 pm

Τι είναι το 90??????58 με 2 εβδομάδες εντατικής και επίπονης ενασχόλησης. Ήμουν λέει εκτός θέματος στις περισσότερες απαντήσεις. Ή εγω είμαι ανόητος ή το αντικείμενο είναι τόσο
θεωρητικό και ρευστό που ο καθένας διορθώνει με ο,τι τρόπο θέλει λες και κάνουμε έκθεση και παράθεση απόψεων. Προβληματισμός γενικότερα.....Κανένας άλλος από το τμήμα του
κύριου Κομνηνου?

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας.... (2011-12)

Δευτ Δεκ 19, 2011 2:17 pm

Ομοιοπαθής...58 αλλά φταίω εγώ, θα μπορούσα να γράψω καλύτερα...και πάλι καλά που μου έβαλε τόσο, περίμενα 3!!!!

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας.... (2011-12)

Δευτ Δεκ 19, 2011 2:36 pm

Πάλι καλα Χρύσα, τουλάχιστον εσύ κατάλαβες τι έφταιξε...Εγώ έχω μείνει ακόμα με την απορία. Τι να πω, ελπίζω η συνέχεια να μην είναι ανάλογη γιατί δεν μας βλέπω καλα....

Re: Απαντήσεις 1ης Εργασίας.... (2011-12)

Δευτ Δεκ 19, 2011 2:59 pm

Απ' ότι μαθαίνω πάντως πρέπει να είχατε θέμα με τους βαθμούς και με τους δύο καθηγητές. Γιατί έτσι; Τόσο δύσκολη ήταν η άσκηση; :?:
Το θέμα κλειδώθηκε