Ημερομηνία Σάβ Μάιος 11, 2024 7:42 pm

2010-11 / ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 56 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιουν 25, 2011 5:07 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
20th Century Boy έγραψε:
thodorisk έγραψε:
Το μόνο σίγουρο που έχω να σας πω από το email του κ. Κομνηνού είναι ότι αν δεν έχουμε λάβει ακόμα email σημαίνει ότι έχουμε περάσει. Άρα κύριοι και κυρίες έχουμε περάσει την ΣΔΥ51 :D


Good news everyone! :)

Very good indeed.

Νομίζω ότι μπορούμε να χαλαρώσουμε και να σκεφτούμε τι θα κάνουμε του χρόνου.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 10:57 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Αυτές τις ημέρες δεν προλαβαίνω ούτε να διαβάσω τα post των συναδέλφων, πόσο μάλλον να απαντήσω σε κάποια από αυτά. Κάνω μία εξαίρεση όμως για να πω ότι οι βαθμοί των γραπτών εξετάσεων, καθώς και ο τελικός βαθμός της ΘΕ, έχουν ήδη αναρτηθεί στο open.eap.gr. Άρα μάλλον άδικα περιμένουμε στα e-mail μας.

Εγώ τελικά πήρα ένα 7, το οποίο είναι πολύ καλό σε σχέση με το τι έγραψα, αλλά από την άλλη πολύ λίγο σε σχέση με τον κόπο και χρόνο που αφιέρωσα όλη τη χρονιά. Σε κάθε περίπτωση όμως δεν θα μπορούσε να ήταν παραπάνω για το γραπτό που παρέδωσα.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 12:58 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Ανδρέα, thanks για το notification, ενώ διαπιστώνω και πως συχνάζω στο forum συχνότερα απ' ό,τι κοιτάζω το portal ;) Ένα ικανοποιητικό 6.2 για την αφεντιά μου, λοιπόν, το οποίο είναι δίκαιο για την ποιότητα του γραπτού μου, αλλά, όπως λές κι εσύ Ανδρέα, κι όπως τα συζητούσαμε με τον Ηλία στην Αθήνα μετά την εξέταση, δεν είναι αντιπροσωπευτικό της προσπάθειας που καταβάλλαμε όλη την χρονιά.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 2:33 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
6.5 βαθμός εξετάσεων, 7.3 για τη θεματική ενότητα. Συμφωνώ και επαυξάνω στα σχόλια σας για τον τελικό βαθμό.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 2:39 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Ευχαριστούμε Ανδρέα για το heads up, δεν θα το έβλεπα σύντομα. 7,5 για μένα στο τελικό και 7,2 στην ΘΕ. Τελικά οι γραπτοί βαθμοί μου είναι μεγαλύτεροι από τους βαθμούς των ασκήσεων, προφανώς γιατί δεν παρέδωσα την τελευταία άσκηση και στις δύο ΘΕ. Μάλλον δεν θα το επαναλάβω του χρόνου το ίδιο λάθος, γιατί οι ασκήσεις θα έπρεπε να βοηθούν στην τελική βαθμολογία και όχι να την κατεβάζουν. :P

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 11:57 pm   

Εγγραφη: Κυρ Νοέμ 21, 2010 5:02 pm
Δημοσ.: 77
Τοποθεσια: Αθήνα
6.7 στις εξετασεις για μενα, 6.6 για τη θεματικη ενοτητα (και στις 2 ΣΔΥ πηγα καλυτερα στις εξετασεις αποτι στις ασκησεις λολ) που το θεωρω ενα λογικο βαθμο βασει της προσπαθειας που κατεβαλα, η οποια ηταν σαφως μικροτερη αποτι στη ΣΔΥ50. Αυτο συνεβη και γιατι οι εργασιες τις ΣΔΥ51 συνηθως επονταν των εργασιων τις ΣΔΥ50 με αποτελεσμα να ειμαι ψυχολογικα κουρασμενος στις εργασιες της ΣΔΥ51, αλλα και επειδη η φυση των εργασιων της ΣΔΥ 51 (πολυ γραψιμο και κατεβατα) δεν μου ταιριαζε


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 56 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009