Ημερομηνία Σάβ Μάιος 11, 2024 11:40 pm

2010-11 / ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 56 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 22, 2011 8:52 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Δεν ζητούσα να κερδίσω κανένα τζόκερ; Ήρθε το περιβόητο pass. Ελέγξτε τα μηνύματα σας. Εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα.

Βέβαια παράξενος τρόπος να καταλάβεις το αποτέλεσμα σου. Στέλνει ένα μήνυμα σε όλους και λέει οτι περάσαμε όλοι εκτός από δύο, στους οποίους θα στείλει και επιπλέον μήνυμα ενημέρωσης. Πέθανα στο refresh 45 λεπτά και δεν ήρθε τίποτα. Οπότε υποθέτως πως δεν είμαι στους δύο. Αυτό δεν είναι αποτέλεσμα, διάχυτο φιδάκι είναι με τετραγωνάκι σκάλα ή φιδάκι.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 22, 2011 10:28 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Ούτε εμένα μου ήρθε δεύτερο email, οπότε υποθέτω ότι μετά από 2 ώρες μπορώ να συμπεράνω με ασφάλεια ότι δεν είμαι στους δύο. Περίεργος τρόπος όντως να μας πει ότι περάσαμε.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 22, 2011 10:40 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Περίεργος και επικίνδυνος. Σκέφτομαι να ξυπνήσω αύριο και να δω οτι μου ήρθε και δεύτερο μήνυμα. Κεραμίδα στο κεφάλι.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 1:39 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Ούτε σε μένα ήρθε δεύτερη επικοινωνία (μόλις το είδα το e-mail, μάλιστα), αλλά δεν μ' άρεσε αυτού του είδους η ενημέρωση, γιατί όντως δεν ξέρει κανείς αν πέρασε τελικά ή όχι. Και το timing ήταν εξαιρετικό, κιόλας, αφού αύριο θέλω να κλείσω κάτι εισιτήρια για μία διήμερη στην Αθήνα τις ημέρες της επαναληπτικής, συμπτωματικά, οπότε θα ήταν σημαντικό για μένα να ξέρω αν θα πρέπει να ξαναδώσω ή όχι. Ελπίζω, βέβαια, να πάνε όλα καλά στο τέλος, για όλους και φυσικά και για τους δύο που θα χρειαστεί να την επαναλάβουν.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 8:04 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Να πω κι’ εγώ με τη σειρά μου ότι έλαβα το πρώτο μήνυμα και ευτυχώς – μέχρι στιγμής – δεν έλαβα το δεύτερο. Το ευτύχημα είναι ότι μόλις το είδα. Εάν το έβλεπα από χθες το βράδυ, όχι 45 λεπτά refresh που γράφει ο Γιώργος, δεν θα κοιμόμουν όλη νύχτα.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 10:04 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
heh κάθε εισερχόμενο είναι πλέον επίφοβο, δεν είναι πράματα αυτά! :?


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 10:31 am   

Εγγραφη: Πέμ Δεκ 16, 2010 4:08 pm
Δημοσ.: 78
Τοποθεσια: Πάτρα
Ευτυχώς και για μένα, τέλος καλό όλα καλά...
Αντε να χαρούμε και λίγο το καλοκαιράκι μας !!! :lol:


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 10:34 am   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Άστα να πάνε στέλνει το πλαίσιο και το getitnow διαφημιστικά mail και μέχρι να δω ποιος το έστειλε με πιάνουν ταχυπαλμίες. :roll:


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 10:58 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Δεν ξέρω τι λέτε οι υπόλοιποι, αλλά όσο μελετώ και προσπαθώ να αποκρυπτογραφήσω το e-mail του κ. Κομνηνού, όλο και περισσότερο με «ζώνουν» τα φίδια. Δεν νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο ότι το ξεχωριστό e-mail προς αυτούς που δεν πέρασαν, και μάλιστα υπογραμμίζοντας το ότι είναι πολύ ελάχιστα κάτω από τη βάση, σε συνδυασμό με το ότι περιμένει την έγκριση της βαθμολογίας από τον συντονιστή της ΘΕ, υπονοεί ότι θα ήταν άμεσο.

Δεν ξέρω αν είμαι κατανοητός σ’ αυτά που λέω, αλλά ενδεχομένως το νόημα να ήταν ότι το δεύτερο e-mail θα έρθει μετά την έγκριση των βαθμών.

Αν κάποιος έχει πάρει αυτό το δεύτερο e-mail, και θέλει να καθησυχάσει του υπόλοιπους, ας κάνει μία ανακοίνωση.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 2:05 pm   

Εγγραφη: Κυρ Νοέμ 21, 2010 5:02 pm
Δημοσ.: 77
Τοποθεσια: Αθήνα
Αποτι καταλαβα οσοι δεν περασαν δεν ελαβαν καν το μειλ. Αν το συγκρινετε με παλιοτερα μειλ, εχει 2-3 λιγοτερους παραληπτες


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 56 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009