Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 8:36 am

2010-11 / 3η & 4η ΓΡΑΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 312 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 22, 2011 10:01 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Θοδωρή, το να γράψεις κάτι παραπάνω, με μέτρο όμως, συνήθως έχει καλό αποτέλεσμα. Θέλει προσοχή όμως. Πρώτον να μη το παρακάνεις, και δεύτερον να το συνδέσεις με τα όσα πραγματικά θέλεις και πιστεύεις ότι πρέπει να πεις, έτσι ώστε να μην είναι «τσόντα».

Όσον αφορά το θέμα της 3ης εργασίας, όπως είπα και παραπάνω, εγώ το θεωρώ αυτονόητο ότι θα έπρεπε να αναφέρεται σε, και κατά κάποιο τρόπο να τεκμηριώνει την λύση, που έδωσε ο καθένας στην υλοποίησή του. Το ότι έβαλα και το κάτι παραπάνω, για να κοιμάμαι ήσυχος, είναι μία άλλη ιστορία, που ίσως απέδωσε.

Τέλος, να πω ότι το άνω φράγμα του 9 εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει. Εν τούτοις, κανείς δεν μας ρωτά τι μας αρέσει και τι όχι. Τα δεχόμαστε λοιπόν όλα και προσπαθούμε για το καλύτερο δυνατό.

Όσον αφορά αυτό που είπε η Χριστίνα, για το 8, σίγουρα ισχύει. Έτσι κι αλλιώς, ακόμη και τυπικά, το 8.5 θεωρείται άριστα. Το θέμα όμως είναι ότι όταν δίνεις κάποιες απαντήσεις, πολύ περισσότερο όταν γράφεις ένα κώδικα ο οποίος είναι κάτι «παιδαριώδης», σε σχέση με το background σου, τότε δεν είναι εύκολο να δεχθείς αρνητική και μη τεκμηριωμένη κριτική και μείωση (κόψιμο) του βαθμού σου.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 23, 2011 3:55 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Τελικά οι 5 μονάδες του κώδικα, τουλάχιστον θεωρητικά, μου επεστράφησαν. Το 1.Δ θα συζητηθεί στην ΟΣΣ.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 312 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009