Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 5:35 pm

2010-11 / 1η ΓΡΑΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 156 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 04, 2010 2:56 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Δεν χρειάζεται να τα υπολογίσεις μόνος σου. Η βαθμολογία αναφέρεται ξεκάθαρα (επιμέρους και συνολικά) στην 2η σελίδα και απο κάτω ο σχολιασμός του καθηγητή. Εγω στο 2ο θέμα είχα αναφέρει την επαναχρησιμοποίηση συχνοτήτων αλλά και πάλι έχασα μονάδες επειδή είχα άλλες ελλείψεις.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 04, 2010 3:11 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Χριστίνα, και λοιποί συνάδελφοι από τον τμήμα της Αθήνας. Πως καταλαβαίνει κανείς / που το βλέπει στο moodle ότι έχει ανέβει η διορθωμένη εργασία του;

Που και πώς να κοιτάμε δηλαδή;


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 04, 2010 3:20 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
20th Century Boy έγραψε:
Φαντάζομαι θα μάθουμε κι οι υπόλοιποι in due time, αλλά γιατί πρέπει να τα υπολογίσει κανείς;

Βασικά εγώ είδα στην δεύτερη σελίδα μόνο τις επιμέρους βαθμολογίες, άρα χρειάστηκε να κάνω πρόσθεση :p

Ανδρέα, εμφανίζεται πάνω από εκεί που ήταν ανεβασμένη η εργασία μας, ένα αρχείο με το ίδιο όνομα που είναι η διορθωμένη εργασία. :)

_________________
Εικόνα


Τελευταία επεξεργασία απο thodorisk την Σάβ Δεκ 04, 2010 3:31 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 04, 2010 3:30 pm   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 15, 2010 8:44 pm
Δημοσ.: 248
Τοποθεσια: Πάτρα
andreas έγραψε:
Χριστίνα, και λοιποί συνάδελφοι από τον τμήμα της Αθήνας. Πως καταλαβαίνει κανείς / που το βλέπει στο moodle ότι έχει ανέβει η διορθωμένη εργασία του;

Που και πώς να κοιτάμε δηλαδή;

Υποθέτω ότι θα μας ειδοποιήσουν και με mail όταν θα έχει ανέβει η διορθωμένη. Οπότε όσο δε λαμβάνεις mail, μάλλον δε θα βρεις τίποτα στο moodle. Φαντάζομαι όταν ανέβει θα είναι αρκετά εμφανές...


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 04, 2010 6:49 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Ακριβώς έτσι είναι. Σε μας ήρθε mail και μπήκαμε στο moodle. Εκεί πας στην υποβολή εργασίας που είχες πάει για να την ανεβάσεις και βλέπεις το ίδιο αρχείο αλλά με διευκρίνηση του τύπου "Η εργασία σας διορθωμένη/σχολιασμένη" (ή κάτι τέτοιο). Την κατεβάζεις κατευθείαν απο εκεί. Πάντως και εμάς δεν περάστηκαν ακόμα επίσημα οι βαθμολογίες.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 04, 2010 6:56 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
xpet έγραψε:
...
Πάντως και εμάς δεν περάστηκαν ακόμα επίσημα οι βαθμολογίες.

Οι βαθμολογίες των ΓΕ, μέχρι τώρα, καταχωρούνταν όλες μαζί λίγο πριν τις εξετάσεις – προκειμένου το σύστημα να δώσει ή όχι στον φοιτητή δικαίωμα συμμετοχής σε αυτές. Δεν ξέρω αν κάτι έχει αλλάξει και περνιούνται πλέον ανά εργασία.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 05, 2010 6:25 am   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 15, 2010 8:44 pm
Δημοσ.: 248
Τοποθεσια: Πάτρα
Θα μπορούσα να περιμένω μέχρι το πρωί για να σας πω τα αποτελέσματα της εργασίας μου, αλλά δεν κρατήθηκα! :oops:
Λοιπόν, ο βαθμός μου ήταν 9,7 (97/100) και ομολογώ πως ούτε το περίμενα, ούτε μπορώ ακόμα να το πιστέψω!
Και οι 3 μονάδες που έχασα, τελικά δεν ήταν από το αμφιλεγόμενο 4ο θέμα, αλλά απο' δω κι απο' κει, σε μερικά που είχα μάλλον υποτιμήσει.
Anyway, είμαι πέραν του δέοντος χαρούμενη! Και είπα να το μοιραστώ και μαζί σας! :D


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 05, 2010 8:38 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Συγχαρητήρια στη Βάσω και στους υπόλοιπους. Νομίζω ότι οι βαθμοί που ακούστηκαν δείχνουν ένα καλό επίπεδο. Αυτό που δεν μάθαμε όμως είναι ποιανού είναι η υποδειγματική απάντηση που αναρτήθηκε και η οποία, εφόσον χαρακτηρίστηκε ως υποδειγματική, θα πρέπει να έχει πάρει ένα ισάξιο ή και καλύτερο βαθμό.

Με τη Θεσσαλονίκη τι θα γίνει ρε παιδιά; Ελπίζω να έχει εφαρμογή ότι «το καλό το πράγμα αργεί».


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 05, 2010 12:17 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Wazka έγραψε:
Θα μπορούσα να περιμένω μέχρι το πρωί για να σας πω τα αποτελέσματα της εργασίας μου, αλλά δεν κρατήθηκα! :oops:
Λοιπόν, ο βαθμός μου ήταν 9,7 (97/100) και ομολογώ πως ούτε το περίμενα, ούτε μπορώ ακόμα να το πιστέψω!
Και οι 3 μονάδες που έχασα, τελικά δεν ήταν από το αμφιλεγόμενο 4ο θέμα, αλλά απο' δω κι απο' κει, σε μερικά που είχα μάλλον υποτιμήσει.
Anyway, είμαι πέραν του δέοντος χαρούμενη! Και είπα να το μοιραστώ και μαζί σας! :D



Μπράβο Βάσω!!! Εύχομαι να συνεχίσεις έτσι και καλύτερα και στα επόμενα!!

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 05, 2010 7:00 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Επιτέλους. Ήρθε και η ώρα της Θεσσαλονίκης. Η αναμονή ανταμείφθηκε με 95/100. Κύριο σημείο απωλειών η «Υπέρβαση Ορίων».


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 156 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009