Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 9:34 pm

2011-2012

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 26 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 12:50 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Χθες τα μέλη του τμήματος της Θεσσαλονίκης τουλάχιστον, λάβαμε και την επιστολή άπό τον υπεύθυνο καθηγητή. Από αύριο ξεκινά και επίσημα η μελέτη. Καλή επιτυχία σε όλους.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 1:14 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Καλή επιτυχία, κι από μένα, σε όλους τους συναδέλφους, νέους, αλλά και παλιούς! ;) Ηλία, για το "κουτσομπολιό" του θέματος, ποιός είναι ο ΣΕΠ της Θεσσαλονίκης φέτος; :P


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 1:21 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
20th Century Boy έγραψε:
Καλή επιτυχία, κι από μένα, σε όλους τους συναδέλφους, νέους, αλλά και παλιούς! ;) Ηλία, για το "κουτσομπολιό" του θέματος, ποιός είναι ο ΣΕΠ της Θεσσαλονίκης φέτος; :P

Δεν ξέρω ποια είναι γνώμη του Γιώργου, αλλά, εγώ σας εύχομαι να έχετε τον κ. Νικοπολιτίδη.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 30, 2011 2:20 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Ναι ο κος Νικοπολιτίδης Πέτρος είναι. Γενικά βλέπω οτι δεν έγιναν και πολλές αλλαγές. Αν πρόσεξα καλά και στη ΣΔΥ 51 παραμένει ο κος Κομνηνός.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 02, 2011 3:53 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
imargar έγραψε:
Στάλθηκαν και τα βιβλία την Παρασκευή 23/09. Λογικά στη χειρότερη περίπτωση από βδομάδα θα το έχουμε όλοι στα χέρια μας. 2,89 κιλά το βάρος :D . Προς το παρόν εκτύπωσα το πρώτο κεφάλαιο του Krumm, για να ξεκινήσει το διάβασμα, μέχρι να παραλάβω το βιβλίο. Καλή αρχή και καλό κουράγιο σε όλους μας.


Που βρήκες το βιβλίο του Krumm σε ηλεκτρονική μορφή? (Δεν βρήκα κάτι στο Portal). Πάντως είναι απαράδεκτο το ότι δεν έχουμε πάρει ακόμα βιβλία.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 02, 2011 5:38 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
nby έγραψε:
imargar έγραψε:
Στάλθηκαν και τα βιβλία την Παρασκευή 23/09. Λογικά στη χειρότερη περίπτωση από βδομάδα θα το έχουμε όλοι στα χέρια μας. 2,89 κιλά το βάρος :D . Προς το παρόν εκτύπωσα το πρώτο κεφάλαιο του Krumm, για να ξεκινήσει το διάβασμα, μέχρι να παραλάβω το βιβλίο. Καλή αρχή και καλό κουράγιο σε όλους μας.


Που βρήκες το βιβλίο του Krumm σε ηλεκτρονική μορφή? (Δεν βρήκα κάτι στο Portal). Πάντως είναι απαράδεκτο το ότι δεν έχουμε πάρει ακόμα βιβλία.

Προσπαθώ να θυμηθώ το όνομά σου αλλά δεν τα καταφέρνω – το έχεις αναφέρει κάπου;

Σε κάθε περίπτωση, μην ψάχνεις το portal. Αυτά προκύπτουν από την καλή συνεργασία των μελών του forum. Σου στέλνω link με ΠΜ. Καλή συνέχεια, ή μάλλον καλή αρχή.

edit: Σου πρόσθεσα και link για το βιβλίο του Poslad - πιστεύω ότι θα σου χρειαστεί και αυτό αργά ή γρήγορα.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 02, 2011 6:13 pm   

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 25, 2010 11:31 pm
Δημοσ.: 147
Τοποθεσια: Πύργος
andreas έγραψε:
nby έγραψε:
imargar έγραψε:
Στάλθηκαν και τα βιβλία την Παρασκευή 23/09. Λογικά στη χειρότερη περίπτωση από βδομάδα θα το έχουμε όλοι στα χέρια μας. 2,89 κιλά το βάρος :D . Προς το παρόν εκτύπωσα το πρώτο κεφάλαιο του Krumm, για να ξεκινήσει το διάβασμα, μέχρι να παραλάβω το βιβλίο. Καλή αρχή και καλό κουράγιο σε όλους μας.


Που βρήκες το βιβλίο του Krumm σε ηλεκτρονική μορφή? (Δεν βρήκα κάτι στο Portal). Πάντως είναι απαράδεκτο το ότι δεν έχουμε πάρει ακόμα βιβλία.

Προσπαθώ να θυμηθώ το όνομά σου αλλά δεν τα καταφέρνω – το έχεις αναφέρει κάπου;

Σε κάθε περίπτωση, μην ψάχνεις το portal. Αυτά προκύπτουν από την καλή συνεργασία των μελών του forum. Σου στέλνω link με ΠΜ. Καλή συνέχεια, ή μάλλον καλή αρχή.

edit: Σου πρόσθεσα και link για το βιβλίο του Poslad - πιστεύω ότι θα σου χρειαστεί και αυτό αργά ή γρήγορα.


Το όνομά μου είναι Θανάσης Δασιός και θα είμαι στο τμήμα ΑΘΗ-1. Τα Link που μου έστειλες είναι και τα δύο τα βιβλία της ΣΔΥ51 (όχι του Krumm) τα οποία τα έχω (έχουν σταλεί από τον Ιούνη :) ). Της ΣΔΥ50 δεν μας έχουν σταλεί ακόμα. Πάντως thanx anyway


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 02, 2011 6:22 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
nby έγραψε:
..
Το όνομά μου είναι Θανάσης Δασιός και θα είμαι στο τμήμα ΑΘΗ-1. Τα Link που μου έστειλες είναι και τα δύο τα βιβλία της ΣΔΥ51 (όχι του Krumm) τα οποία τα έχω (έχουν σταλεί από τον Ιούνη :) ). Της ΣΔΥ50 δεν μας έχουν σταλεί ακόμα. Πάντως thanx anyway

Θανάση το κόκκινο εξώφυλλο φταίει.
Μόλις επανόρθωσα. Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα πες μου.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Οκτ 02, 2011 11:03 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Καλησπέρα, τώρα διαβάζω τα μηνύματα, αλλά ο Ανδρέας πρόλαβε και σου έστειλε αυτό που ζήτησες. Εξ'άλλου και σε μένα ο Ανδρέας το είχε στείλει. Ναι όντως είναι απαράδεκτο και ίσως θα έπρεπε να το αναφέρουμε στους ΣΕΠ. Προσωπικά δεν μπορώ να διαβάζω σε υπλογιστή και οι εκτυπώσεις μπορεί να είναι προσωρινό μέτρο μόνο για το 1ο κεφάλαιο. Συνήθως σημειώνω, υπογραμμίζω, επισημαίνω κλπ. Δεν γίνεται άλλα να είναι στο βιβλίο και άλλα αλλού. Ελπίζω από βδομάδα να πάρουμε τα βιβλία.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Οκτ 06, 2011 4:25 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Καλησπέρα. 13 ημέρες μετά την αποστολή των βιβλίων (ΣΔΥ 50), σύμφωνα με το ΕΑΠ και ακόμα δεν ήρθε ούτε η ειδοποίηση. Πιθανά να φταίει οτι το κοντινότερο ταχυδρομείο στην διεύθυνση αποστολής έχει κλείσει εδώ και μήνες και πλέον εξυπηρετείται από ένα ταχυδρομείο μια περιοχή με καμιά 120-150 χιλ κόσμο. Οι υπόλοιπου που έχετε επιλέξει τη Θεματική ενότητα, παραλάβατε τα βιβλία σας; Με βλέπω στην ΟΣΣ χωρίς βιβλία


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 26 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009