Το θέμα κλειδώθηκε

Re: 2011-2012

Πέμ Οκτ 06, 2011 4:56 pm

imargar έγραψε:Καλησπέρα. 13 ημέρες μετά την αποστολή των βιβλίων (ΣΔΥ 50), σύμφωνα με το ΕΑΠ και ακόμα δεν ήρθε ούτε η ειδοποίηση. Πιθανά να φταίει οτι το κοντινότερο ταχυδρομείο στην διεύθυνση αποστολής έχει κλείσει εδώ και μήνες και πλέον εξυπηρετείται από ένα ταχυδρομείο μια περιοχή με καμιά 120-150 χιλ κόσμο. Οι υπόλοιπου που έχετε επιλέξει τη Θεματική ενότητα, παραλάβατε τα βιβλία σας; Με βλέπω στην ΟΣΣ χωρίς βιβλία


Εγώ παρέλαβα την Τρίτη.

Re: 2011-2012

Τετ Οκτ 12, 2011 10:12 pm

Μόλις σήμερα παρέλαβα τα βιβλία. Τεσπα.

Re: 2011-2012

Πέμ Νοέμ 10, 2011 8:25 pm

Ηλία γεια σου.

Βλέπω να επικρατεί "άκρα του τάφου σιωπή" στην ΣΔΥ50. Είσαι σίγουρος ότι έχεις ενημερώσει – τουλάχιστον τα μέλη του τμήματός σου – για την ύπαρξη του forum. Χωρίς να υποτιμώ τις υπόλοιπες ΘΕ, νομίζω ότι η ΣΔΥ50 προσφέρεται ιδιαιτέρως για συζήτηση. Τουλάχιστον πέρσι η συζήτηση ήταν εντονότατη.

Re: 2011-2012

Σάβ Νοέμ 12, 2011 12:09 pm

Έχει πέσει διάβασμα.. :lol:
Μήπως επειδή δουλεύουμε το forum του ΕΑΠ (άθλιο), δεν βλέπεις κίνηση;

Re: 2011-2012

Σάβ Νοέμ 12, 2011 12:29 pm

Κοίταξε να δεις, και πέρσι, όπως και κάθε χρονιά, το forum του ΕΑΠ υπήρχε. Εντούτοις, όλη μας η συνεργασία και αμοιβαία βοήθεια περνούσε μέσα από εδώ. Φέτος, τα ενεργά μέλη έχουν, απ’ ότι βλέπω, μετατοπιστεί στην κυρίως στην ΣΔΥ-51, αλλά και εκεί δεν υπάρχει η κίνηση που είχαμε πέρσι. Ίσως τελικά να φταίει ότι έχουμε διαμοιραστεί στις διάφορες ΘΕ.

Καλή δύναμη και καλή συνέχεια σε όλους – ενεργούς και μη χρήστες.

Re: 2011-2012

Κυρ Νοέμ 13, 2011 9:51 pm

Καλησπέρα Ανδρέα,
συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. αλλά αν κάτι είναι να πάει στραβά θα πάει :evil: .

Στο τμήμα μου ενημέρωσα στα πηγαδάκια για την ύπαρξη του φόρουμ, αλλά μην ξεχνάς πως υπάρχουν δυο τμήματα στην Αθήνα. Εντωμεταξύ, η εργασία μου φάνηκε αρκετά εύκολη και η διατύπωση πολύ καλή, αλλά δυστυχώς συνέβησαν πολλά ανα΄πάντεχα γεγονότα που δεν μου επέτρεψαν να ασχοληθώ όσο θα έπρεπε με την εργασία. Στο φόρουμ του ΕΑΠ, υπήρξε αρκετή συζήτηση, αλλά σχεδόν αποκλειστικά από τα τμήματα των Αθηνών. Το τμήμα της Θεσσαλονίκης ή φαίνεται πως έλυσε όλες τις απορίες στην ΟΣΣ (οφείλω να ομολογήσω πως ο κος Νικοπολιτίδης είναι εξαιρετικός) ή δεν ασχολήθηκε με την εργασία. Στην επόμενη ΟΣΣ θα κάνω καλύτερη ενημέρωση, το υπόσχομαι.

Καλό βράδυ σε όλους.
Το θέμα κλειδώθηκε