Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 6:10 pm

2010-11 / ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 35 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Ιουν 25, 2011 5:08 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Καλή επιτυχία σε όσους σήμερα θα αντιμετωπίσουν, για πρώτη ή δεύτερη φορά, τις εξετάσεις. Περιμένουμε να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα μέσα στην επόμενη εβδομάδα.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 30, 2011 11:33 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
andreas έγραψε:
Καλή επιτυχία σε όσους σήμερα θα αντιμετωπίσουν, για πρώτη ή δεύτερη φορά, τις εξετάσεις. Περιμένουμε να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

Τι έγινε ρε παιδιά; Κανένα καλό νέο;


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 30, 2011 3:50 pm   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 01, 2010 9:10 am
Δημοσ.: 61
Τοποθεσια: Λάρισα
andreas έγραψε:
andreas έγραψε:
Καλή επιτυχία σε όσους σήμερα θα αντιμετωπίσουν, για πρώτη ή δεύτερη φορά, τις εξετάσεις. Περιμένουμε να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

Τι έγινε ρε παιδιά; Κανένα καλό νέο;


Αντρέα καλησπέρα,
τελικά στη Θεσσαλονίκη δώσαμε επαναληπτική 4 άτομα. Εμένα απλά μου ανακοίνωσε ότι πέρασα χωρίς ακόμα να στείλει τον βαθμό. Η αλήθεια είναι ότι έγραψα αρκετά καλύτερα (αφού είχα περισσότερο χρόνο) αν και την πρώτη φόρα κόπηκα οριακά όπως μου είπαν με 4.3. Εν τέλει, όλα καλά πήγαν όσα αφορά εμένα και το ίδιο ελπίζω και για τους υπόλοιπους. Σχετικά με τα θέματα πάντως, αυτή τη φορά ήταν 8, μου φάνηκαν ελαφρώς πιο εύκολα αλλά νομίζω ότι ήθελε να γράψεις πολλά περισσότερα. Μία η άλλη δηλαδή. Όσο αφορά το θέμα που μας καίει όλους, σχετικά με την δήλωση των ενοτήτων, έγω φέτος είχα μονο την ΣΔΥ50 και για του χρόνου σίγουρα θα δηλώσω μόνο την ΣΔΥ51 γιατί δυστυχώς ο χρόνος μου είναι ελάχιστος.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 30, 2011 5:16 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Συγχαρητήρια Παναγιώτη, όπως επίσης συγχαρητήρια και στα υπόλοιπα παιδιά που γράψαν και περάσαν, αλλά δεν προλάβαν να το δημοσιεύσουν! :)


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 30, 2011 6:48 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Μπράβο σε όλους!

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Κλειδωμένη Δ. Συζήτηση Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 35 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009