Switch to full style
Δημιουργία απάντησης

Re: ΣΔΥ50 / 2010-11 / 2η ΓΡΑΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Παρ Δεκ 24, 2010 11:40 am

Σε ευχαριστώ Χριστίνα μου!
Χρόνια πολλά για αύριο!

Re: ΣΔΥ50 / 2010-11 / 2η ΓΡΑΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Παρ Δεκ 24, 2010 5:31 pm

Σε ευχαριστώ πολύ! Χρόνια Πολλά και σε σένα και καλές γιορτές σε όλους!

Re: ΣΔΥ50 / 2010-11 / 2η ΓΡΑΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Παρ Δεκ 24, 2010 5:35 pm

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους και όλες.
Με υγεία, αγάπη, ευτυχία, δημιουργία.
Ιδιαιτέρως "ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ" στις Χριστίνες

ΕΥΧΕΣ

Παρ Δεκ 24, 2010 5:49 pm

Συναδέλφησες και συνάδελφοι, αφού πρώτα ευχηθώ κι’ εγώ με την σειρά μου πολύ Υγεία, καλή πρόοδο και έστω και λίγη ευημερία, να σημειώσω ότι δημιούργησα αυτό το topic για να μαζέψουμε εδώ όλοι τις ευχές μας που, like mushrooms, άρχισαν να ξεφυτρώνουν από ‘δω κι’ από ‘κει.

Διπλές ευχές στις δύο (γνωστές) Χριστίνες μας που πέραν των άλλων γιορτάζουν αύριο – δεν ξέρω αν υπάρχουν τυχόν αφανείς Χριστίνες ή Χρίστοι.

Re: ΕΥΧΕΣ

Παρ Δεκ 24, 2010 7:40 pm

Χρόνια πολλά σε όλους και καλες γιορτες!!!

ΕΥΧΕΣ

Κυρ Δεκ 26, 2010 2:54 pm

Χρονια πολλά σε όλους καλά Χριστούγεννα με υγεία και πολύ δύναμη

Re: ΕΥΧΕΣ

Κυρ Δεκ 26, 2010 11:04 pm

Ευχαριστώ πολύ! Χρονια πολλά σε όλους και καλή χρονιά να έχουμε!

Re: ΕΥΧΕΣ

Δευτ Δεκ 27, 2010 1:33 pm

Χρόνια Πολλά κι από μένα σε όλες τις συναδέλφισσες και τους συναδέλφους που γιορτάζουν αυτό το διάστημα των εορτών, τους εύχομαι ό,τι επιθυμούν να το κατακτήσουν, υγεία πάνω απ' όλα έτσι ώστε να καταφέρουν να κάνουν τα πράματα που θέλουν και φυσικά καλό κουράγιο σε όλους μας με τις εργασίες, αλλά και τις σπουδές γενικότερα! :)

Re: ΕΥΧΕΣ

Τετ Δεκ 29, 2010 6:19 pm

Χρόνια πολλά κι ολόθερμες ευχές και από μένα σε όλους τους εορτάζοντες (τις 2 Χριστίνες κυρίως που είναι κι οι σίγουρες), αν και λίγο καθυστερημένα... :oops:
Πώς τα περνάτε αγαπητοί συνάδελφοι; Όλοι με τα μούτρα στη 2η ΓΕ ή μήπως όλοι με τα μούτρα στα εορταστικά γεύματα; :P
Εγώ μέχρι τώρα έκανα το δεύτερο πάντως... Σίγα-σιγά λέω ν'αρχίσω και το διάβασμα. Προλαβαίνω, τι λέτε; :)
Καλή πρωτοχρονιά σε όλους προς το παρόν και θα επανέλθω εν καιρώ με τις ευχές για το νέο έτος!

Re: ΕΥΧΕΣ

Σάβ Ιαν 01, 2011 4:54 pm

Χρόνια πολλά στους δύο Βασίληδες και στη Βάσω, για την ονομαστική τους εορτή.

Καλή χρονιά με υγεία, καλή πρόοδο και κουράγιο σε όλους.
Δημιουργία απάντησης