Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 9:51 pm

ΣΔΥ 2014-2015

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 2 δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 21, 2014 9:28 am   

Εγγραφη: Τετ Μαρ 19, 2014 11:06 am
Δημοσ.: 31
Καλημέρα σας,,

έχω επιλεγεί στο ΣΔΥ για το έτος 2014-2015... έχω επιλέξει την 1η ενότητα ΣΔΥ50 ... δεν τόλμησα να πάρω 2 ενότητες γιατί 1ον δεν ξέρω τι θα συναντήσω κ 2ον δεν έχω κ πολύ ελεύθερο χρόνο :| ....

Αν υπάρχει κάποιος που έχει επιλεγει στο ΣΔΥ για το νέο έτος κ διαβάζει το φόρουμ, κ έχει διάθεση συμμετοχής ελπίζω να τα λέμε κ από δω!!

Καλως ήρθαμε λοιπόν!



Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 03, 2014 5:00 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Κατ’ αρχήν καλωσόρισες στο forum, συγχαρητήρια για την επιλογή σου, και καλή δύναμη. Θα σου χρειαστεί καθώς, όπως θα διαπιστώσεις, τα πράγματα με το ΕΑΠ και την εξ αποστάσεως εκπαίδευση, δεν είναι εύκολα – όπως λανθασμένα πολλοί νομίζουν πριν αντιμετωπίσουν το θέμα.

Εγώ ήμουν από τους τυχερούς που επελέγησαν την πρώτη χρονιά που έτρεξε το συγκεκριμένο πρόγραμμα και η συμμετοχή των φοιτητών, απ’ όλη την Ελλάδα, ήταν πολύ μεγάλη. Πιστεύω πως όλοι βοηθηθήκαμε, άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο, από τις απόψεις που ανταλλάσαμε μέσα από αυτό. Τα επόμενα χρόνια, και κυρίως φέτος, ενώ αρκετοί είναι αυτοί που εγγράφονται, η συζήτηση είναι επιεικώς υποτονική, σε σημείο που ώρες-ώρες αναρωτιέμαι αν πρέπει να συνεχίσει να υπάρχει ή όχι. Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί. Ελπίζω οι νεοεισαχθέντες να ανατρέψετε αυτό το πρόσφατο παρελθόν.

Καλή αρχή λοιπόν.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 2 δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009