Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 4:07 pm

2013-14 / ΣΔΥ-61 ή ΣΔΥ-62

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 18 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 19, 2013 12:38 am   

Εγγραφη: Τρί Δεκ 20, 2011 2:40 pm
Δημοσ.: 13
Τοποθεσια: Καστοριά
Και εγώ για του χρόνου λέω να πάρω ΣΔΥ60 κ ΣΔΥ61. Η ΣΔΥ62 λογικά θα θέλει και αρκετές γνώσεις από σήματα και συστήματα, Ψ.Ε.Σ. κτλ τα οποία είδα και έπαθα να τα περάσω προπτυχιακά οπότε μακριά από εμάς :mrgreen: . Η ΣΔΥ61 φαντάζομαι θα έχει να κάνει με ανάπτυξη εφαρμογών σε Android ή κάτι παρεμφερές, κάτι με το οποίο ασχοληθήκαμε αρκετά και στην ΣΔΥ51. Ελπίζω να γίνει τμήμα ΣΔΥ61 στην Θεσ/νικη γιατί δεν παίζει να πάω στην Αθήνα ούτε σε μια ΟΣΣ ...


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 21, 2013 7:05 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Παιδιά ο κύβος ερρίφθη για μένα. Δήλωσα την ΣΔΥ61. Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους και με το καλό να τα λέμε από την καινούργια ακαδημαϊκή χρονιά.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 04, 2013 8:58 am   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Δήλωσα τη ΣΔΥ62 και ελπίζω να γίνει τμήμα στη Θεσσαλονίκη


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 04, 2013 8:05 pm   

Εγγραφη: Τρί Νοέμ 02, 2010 6:39 pm
Δημοσ.: 52
Τοποθεσια: Χανιά
Να πω και εγώ, ότι μόλις δήλωσα τη ΣΔΥ 61. Τελικά, μάλλον με ενδιέφερε περισσότερο το software (και το τελείως άγνωστο της ΣΔΥ 62, αφού δεν έχει ξανατρέξει, μάλλον με φόβισε). Εύχομαι να γίνουν τμήματα και για τις δύο θεματικές και στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη. Καλό καλοκαίρι σε όλους…


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 05, 2013 9:53 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Νοέμ 14, 2011 6:10 pm
Δημοσ.: 54
Τοποθεσια: Αθήνα
Κι εγώ χθες το βράδυ δήλωσα την 61. Όπως είχα πει και σε προηγούμενο post μου το hardware δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα οπότε...
Δυστυχώς πάντως βλέπω ότι η 62 αν γίνει φέτος το πολύ να μαζέψει 1 τμήμα άρα για Θεσσαλονίκη χλωμό...
Αλλά θα το δούμε σύντομα.

Καλό καλοκαίρι σε όλους!


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 08, 2013 6:35 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Δεν θέλω να απογοητεύσω κανέναν, και κυρίως τον Ηλία, αλλά αν κρίνουμε από το ότι εδώ και δύο χρόνια δεν γίνεται τμήμα για την ΣΔΥ62 στην Αθήνα, εκτιμώ ότι δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει φέτος και στην Θεσσαλονίκη. Για να είμαι ειλικρινής, έχω αμφιβολίες αν θα καταφέρει να δημιουργηθεί τμήμα ακόμη και στην Αθήνα.

Ηλία κουράγιo. Από Αθήνα το ξεκίνησες, Αθήνα (μάλλον) θα το τελειώσεις. Να σκέφτεσαι ότι κάποιοι από εμάς, με εξαίρεση την ΣΔΥ50, όλες τις θεματικές τις έκαναν στην Αθήνα. :D


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 10, 2013 6:50 pm   

Εγγραφη: Τρί Οκτ 26, 2010 1:03 pm
Δημοσ.: 69
Τοποθεσια: AΘΗΝΑ
Δήλωσα και εγώ την ΣΔΥ-62. Ελπίζω ο καθένας μας να μπορέσει να παρακολουθήσει την ενότητα που επιθυμεί, όσο πιο βολικά γίνεται.

Καλό καλοκαίρι σε όλους


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιούλ 19, 2013 6:28 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Η αλήθεια είναι πως φέτος υπάρχουν πολλές πιθανότητες να γίνει τμήμα για την ΣΔΥ62, καθώς από τη Βόρεια Ελλάδα από όσους είχαμε την ΣΔΥ60 πρέπει να είμαστε 6 άτομα που έχουμε δηλώσει την 62. Απλά έλπιζα και από όσους είχαν δύο θεματικές του πρώτου έτους να προκύψει ανάλογο ενδιαφέρον για τη ΣΔΥ62 και από Αθήνα και Θεσσαλονίκη, μήπως προκύψουν δύο τμήματα. Διαπιστώνω πάντως οτι από Αθήνα δεν υπάρχει ενδιαφέρον, οπότε πάμε για 1 τμήμα στην Αθήνα μόνο.


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 18 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009