Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 10:04 am

ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΕΣ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 41 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 7:13 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
thodorisk έγραψε:
andreas έγραψε:
Θοδωρή, εγώ είχα στείλει e-mail στον κ. Καμέα και πέρσι, έχω στείλει και φέτος – την επόμενη της ΟΣΣ που είχατε στην Αθήνα με τις παρουσιάσεις τον εργασιών. Ακόμη περιμένω απάντηση. Επιπλέον, έχω και γνωστό άτομο, ΣΕΠ, ο οποίος δουλεύει και ως διοικητικό προσωπικό στο ΕΑΠ, ο οποίος προσπαθεί να συναντήσει τον κ. Καμέα για να τον ρωτήσει δύο πράγματα και δεν το έχει καταφέρει εδώ και δύο χρόνια.

Άρα μην περιμένεις τίποτε. Αποφάσισε και κάνε αυτό που νομίζεις.

Μου κανες την καρδιά περιβόλι. Αν θυμάμαι καλά ο κ. Κομνηνός είχε πει ότι θα πάρει την μία θεματική ενότητα από τις ΣΔΥ6x οπότε ίσως θα μπορούσε να με διαφωτίσει αυτός για την μία τουλάχιστον και γιατί όχι να προωθήσει το ερώτημα μου στον κ. Καμέα. Άλλωστε στην ΟΣΣ της ΣΔΥ51 το είχε σημειώσει ο κ. Καμέας στα to do list.

:shock: !?;^&*@

Very intresting. Keep us upadated on this.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 7:37 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Εγώ κατάλαβα, από τα λεγόμενα του κ. Κομνηνού, πως θέλει να βρίσκεται και του χρόνου στην Αθήνα για το μεταπτυχιακό και πως έκανε αίτηση και για το επόμενο ακαδημαϊκό έτος. Αν τον ξαναπάρουν, που είναι αρκετά πιθανό, τότε είναι εξίσου πιθανό να αναλάβει και την ΣΔΥ61, καθώς τα Συστήματα Κινητού Υπολογισμού αποτελούν ένα σημαντικό μέρος του αντικειμένου του. Από την στιγμή, λοιπόν, που στο κλείσιμο της ενημέρωσής του αναφέρει πως μπορούμε να του στείλουμε για το ο,τιδήποτε, τότε είναι μία καλή ευκαιρία να τον ρωτήσουμε είτε για το σύνολο των θεματικών ενοτήτων του επόμενου έτους γενικότερα, είτε για την ΣΔΥ61 ειδικότερα.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 8:07 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Θα συμφωνήσω με το πρώτο σκέλος της άποψης του Γιώργου. Ότι δηλαδή ο κ. Κομνηνός εξεδήλωσε την επιθυμία να είναι ΣΕΠ του ΕΑΠ και για το επόμενο ακαδημαϊκό έτος. Εντούτοις, δεν μπορώ να θυμηθώ κάποια περίπτωση όπου κάποιος καθηγητής να είναι ΣΕΠ σε περισσότερες από μία ΘΕ. Ως εκ τούτου, πιστεύω ότι θα αναλάβει και πάλι την ΣΔΥ51, η οποία, κατά την άποψή μου, αποτελεί και το αντικείμενο της εξειδίκευσής του. Σε κάθε περίπτωση όμως, κάποιες διερευνητικές ερωτήσεις δεν θα έβλαπταν. Ελπίζω ότι όσοι επιχειρήσουν κάτι τέτοιο θα ενημερώσουν το forum έγκαιρα – πριν την δήλωση των ΘΕ της επόμενης ακαδημαϊκής χρόνιάς – δεδομένου ότι μία τέτοια ευτυχής συγκυρία μπορεί να επηρεάσει την δήλωση ΘΕ για κάποιους εξ υμών.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 10:37 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Αμέσως μετά την δημοσίευση μου εδώ, έστειλα email στον κ. Κομνηνό, ζητώντας παράλληλα και διευκρίνιση για το "pass" "no pass" που μας είχε απασχολήσει μεταξύ άλλων. Όταν μου απαντήσει θα σας ενημερώσω. Μέχρι τότε, μην βιαστείτε να καταθέσετε τίποτα :P

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 24, 2011 5:45 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Οκ Θοδωρή ευχαριστούμε! Αν και εγώ κατά 99% την απόφαση μου για 1 ενότητα την έχω πάρει. Θα περιμένω όμως να δω και τι θα σου απαντήσει.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιουν 24, 2011 9:42 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Λοιπόν πήρα απάντηση και ουσιαστικά μου λέει ότι δεν ξέρουν τίποτε ακόμα για τις επόμενες ΘΕ αφού δεν γνωρίζουν καν αν θα είναι ξανά οι ίδιοι στις προηγούμενες. Μου έδωσε και το email του κ. Καμέα στον οποίο θα στείλω email με τις απορίες μου. Δεν ξέρω αν κρίνετε σκόπιμο να το δώσω εδώ δημόσια ώστε να στείλετε και εσείς αντίστοιχα email ως μία έμμεση μορφή πίεσης. Απλά φοβάμαι αυτό που είπε και ο Ανδρέας για τον κ. Καμέα, ότι δηλαδή δεν τον βρίσκεις εύκολα...

Το μόνο σίγουρο που έχω να σας πω από το email του κ. Κομνηνού είναι ότι αν δεν έχουμε λάβει ακόμα email σημαίνει ότι έχουμε περάσει. Άρα κύριοι και κυρίες έχουμε περάσει την ΣΔΥ51 :D

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 8:25 am   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Παιδιά καλημέρα...τι θα κάνετε τελικά. Μια ή δύο ενότητες του χρόνου;;

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 10:28 am   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Όπως πρόβλεψε και ο Ανδρέας, δεν έχω πάρει απάντηση από τον Καμέα. Αν δεν αλλάξει κάτι εγώ σκοπεύω να πάρω μόνο την ΣΔΥ60. Προτιμώ να πάρω τον τρίτο χρόνο μία ΘΕ και την διπλωματική, την οποία απ' ότι έχω καταλάβει θα μπορώ να συνεχίσω και κατά την διάρκεια του καλοκαιριού μετά τις τότε εξετάσεις.

Δεν θέλω να διαλέξω μία κατεύθυνση χωρίς να έχω ιδέα για το τι θα σημαίνει η επιλογή μου...

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 11:10 am   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Είναι σωστός ο τρόπος σκέψης σου Θοδωρή. Είναι άσχημο όμως που για αυτό το λόγο δεν μπορείς να κάνεις επιλογή. Είχα ακούσει οτι το ΕΑΠ είναι πολύ οργανωμένο στην επικοινωνία απο απόσταση (εφόσον είναι και ο μόνος δυνατός τρόπος επικοινωνίας). Λυπάμαι που βλέπω οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο και μάλιστα σε ένα νέο μεταπτυχιακό. Οσο για μένα και εγώ μόνο τη ΣΔΥ51 λόγω τρεξίματος αλλά και φυσικά λόγω χρημάτων.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 29, 2011 2:42 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Σωστά τα λες Χριστίνα και το μήνυμα σου με έκανε να θέλω να στείλω στην γραμματεία της σχολής ένα email ως παράπονο γιαυτό ακριβώς το λόγο. Που ξέρεις, μπορεί να καταλάβουν και να "αναγκάσουν" τον κ. Καμέα να μας ενημερώσει...

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 41 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009