Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 9:09 am

ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΕΣ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 41 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιουν 22, 2011 6:09 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Χαιρετώ και εύχομαι καλά αποτελέσματα σ' όσους περιμένουν.

Βγήκε Ανακοίνωση στο site του ΕΑΠ για τις Επανεγγραφές http://www.eap.gr/view.php?artid=1812.

Η δήλωση θα γίνει μέσα του open.eap.gr.
Αυτή τη στιγμή δε μπορούμε να κάνουμε δήλωση.
Έχει πάρει κανένας mail με οδηγίες;


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 11:59 am   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Βγήκε και η καρτέλα για τη δήλωση θεματικών. Έχει κάμποσο διάβασμα :P
Αυτό που μας ενδιαφέρει άμεσα είναι
Παράθεση:
Περίοδος ηλεκτρονικής υποβολής δηλώσεων: 20/6/2011 έως 8/07/2011.
Σε περίπτωση που συμμετέχετε στις επαναληπτικές εξετάσεις έστω μίας Θ.Ε.
μπορείτε να υποβάλετε τη δήλωσή σας μέχρι 22/7/201



Τελικά θα μας γίνει κάποια ενημέρωση για τις νέες θεματικές για να δούμε τι θα επιλέξουμε ή πάμε πάλι στην τύχη όπως και φέτος;

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 12:22 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Θοδωρή το θέμα της ενημέρωσης δεν νομίζω ότι έχει λογική να το σκέφτεσαι. Παρ’ όλα αυτά, δεν νομίζω ότι χρειάζεται κιόλας. Όλες οι ΘΕ ενότητες, πλην της 61/62, είναι υποχρεωτικές – άρα τι την χρειάζεσαι την ενημέρωση;

Αν τώρα σκέφτεσαι να μπεις στο κλαμπ αυτών που θα πάρουν δύο και την επόμενη χρονιά, απλά σκέψου τι θα σ’ ενδιέφερε περισσότερο. Κινητός υπολογισμός ή ενσωματωμένα σύστημα – αν και απ’ ότι είχες πει δεν το βλέπεις για δύο ΘΕ.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 12:58 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Ανδρέα επειδή αυτή την χρονιά ο ελεύθερος μου χρόνος λόγω δύο ΘΕ ήταν ελάχιστος ή τουλάχιστον όχι ο επιθυμητός καθώς επίσης η ύλη τελικά στο τέλος μου φάνηκε αρκετή, θα ήθελα να μάθω κάποια συγκεκριμένα πράγματα όπως:
- Το περιεχόμενο της ΣΔΥ60 όπως τα βιβλία της και την ύλη σε αυτά για να δω πόσο χρόνο θα απαιτείται να αφιερώσω.
- Το αντίστοιχο περιεχόμενο των ΣΔΥ61-62 για να δω αν σε συνδυασμό με την ΣΔΥ60 "βγαίνει" το πρόγραμμα. Επίσης, ένας τίτλος της θεματικής δε μου λέει και πολλά χωρίς να ξέρω εμείς με τι θα ασχοληθούμε πιο συγκεκριμένα.

Δεν το έχω αποκλείσει ακόμα να πάρω δύο θεματικές ενότητες γιαυτό. Θα ήθελα επίσης να ξέρω ποιοι καθηγητές-σύμβουλοι έχουν αναλάβει τις ενότητες. Για να καταλάβεις, αν οι ΘΕ έχουν περισσότερο προγραμματισμό και λιγότερη θεωρία (όπως έχει αναφερθεί κάποιες φορές πχ από τον κ. Κομνηνό) δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να πάρω δύο θεματικές γιατί (θεωρώ ότι) θα είναι πιο "βατό" για εμένα.

Ελπίζω τώρα να βρίσκεις λογική στην ενημέρωση που θέλω :)

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 1:25 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Καλησπέρα παιδιά

Ελπίζω να είστε όλοι καλά και να έχετε ηρεμήσει / ξεκουραστεί λίγο. Για μένα το τρέξιμο συνεχίζεται αμείωτο. Θα δηλώσετε άμεσα ΘΕ ή θα περιμένετε λίγο τελικά; Προσέξα στις οδηγίες οτι η κατάθεση των χρημάτων θα πρέπει να γίνει πριν!!! Εχει κάποια σημασία αυτό; Δηλαδή πρώτα πάμε στην Εθνική και μετά συμπληρώνουμε τη φόρμα;

Ευχαριστώ!

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 2:30 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Απ' ότι κατάλαβα Χριστίνα πρέπει όντως να καταθέσουμε τα χρήματα πρώτα, ώστε να συμπληρώσουμε στην φόρμα τα κατάλληλα στοιχεία κατάθεσης. Εγώ θέλω όπως είπα να ενημερωθώ για τις ΘΕ και μπορεί να στείλω κάποιο mail στον κ. Καμέα.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 6:04 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
thodorisk έγραψε:
Απ' ότι κατάλαβα Χριστίνα πρέπει όντως να καταθέσουμε τα χρήματα πρώτα, ώστε να συμπληρώσουμε στην φόρμα τα κατάλληλα στοιχεία κατάθεσης. Εγώ θέλω όπως είπα να ενημερωθώ για τις ΘΕ και μπορεί να στείλω κάποιο mail στον κ. Καμέα.

Θοδωρή, εγώ είχα στείλει e-mail στον κ. Καμέα και πέρσι, έχω στείλει και φέτος – την επόμενη της ΟΣΣ που είχατε στην Αθήνα με τις παρουσιάσεις τον εργασιών. Ακόμη περιμένω απάντηση. Επιπλέον, έχω και γνωστό άτομο, ΣΕΠ, ο οποίος δουλεύει και ως διοικητικό προσωπικό στο ΕΑΠ, ο οποίος προσπαθεί να συναντήσει τον κ. Καμέα για να τον ρωτήσει δύο πράγματα και δεν το έχει καταφέρει εδώ και δύο χρόνια.

Άρα μην περιμένεις τίποτε. Αποφάσισε και κάνε αυτό που νομίζεις.

Όσον αφορά το ερώτημα της Χριστίνας, νομίζω ότι κατά την δήλωση των ΘΕ απαιτείται η καταχώρηση του παραστατικού (απόδειξης) της τράπεζας.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 6:45 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Σας ευχαριστώ και τους δυο. Και μπράβο και για το Pass στην ΣΔΥ51. Απο οτι κατάλαβα απο τα λεγόμενα σας έχετε περάσει! :D

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 6:53 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
xpet έγραψε:
... Απο οτι κατάλαβα απο τα λεγόμενα σας έχετε περάσει! :D

Θέλουμε να πιστεύουμε ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει. Για μένα προσωπικά ακόμη τίποτε δεν είναι σίγουρο. Απλά έχουμε κάποιες ενδείξεις.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιουν 23, 2011 7:06 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
andreas έγραψε:
Θοδωρή, εγώ είχα στείλει e-mail στον κ. Καμέα και πέρσι, έχω στείλει και φέτος – την επόμενη της ΟΣΣ που είχατε στην Αθήνα με τις παρουσιάσεις τον εργασιών. Ακόμη περιμένω απάντηση. Επιπλέον, έχω και γνωστό άτομο, ΣΕΠ, ο οποίος δουλεύει και ως διοικητικό προσωπικό στο ΕΑΠ, ο οποίος προσπαθεί να συναντήσει τον κ. Καμέα για να τον ρωτήσει δύο πράγματα και δεν το έχει καταφέρει εδώ και δύο χρόνια.

Άρα μην περιμένεις τίποτε. Αποφάσισε και κάνε αυτό που νομίζεις.

Μου κανες την καρδιά περιβόλι. Αν θυμάμαι καλά ο κ. Κομνηνός είχε πει ότι θα πάρει την μία θεματική ενότητα από τις ΣΔΥ6x οπότε ίσως θα μπορούσε να με διαφωτίσει αυτός για την μία τουλάχιστον και γιατί όχι να προωθήσει το ερώτημα μου στον κ. Καμέα. Άλλωστε στην ΟΣΣ της ΣΔΥ51 το είχε σημειώσει ο κ. Καμέας στα to do list.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 41 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009