Ημερομηνία Κυρ Απρ 28, 2024 11:28 pm

Διδακτικό Υλικό

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 7 δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 26, 2011 12:55 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Παρακάτω παραθέτω συνδέσμους για να "προμηθευτούν" οι συνάδελφοι, που επιλέξαμε την ΣΔΥ61, αν και δεν ξέρω κατά πόσο παρακολουθούν τον παρόν ιστότοπο, τα βιβλία που θα μας στείλει το ΕΑΠ, σε ηλεκτρονική μορφή:

Βέβαια, καλό θα ήταν να τα ρίξουν μία-και-δύο-και-τρεις ματιές κι οι υπόλοιποι συνάδελφοι, για να πάρουν μία ιδέα περί τίνος πρόκειται η συγκεκριμένη Θεματική Ενότητα! ;)


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 26, 2011 2:13 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Γιώργο σ’ ευχαριστούμε, αλλά όπως καταλαβαίνεις αυτά θα είναι χρήσιμα του χρόνου το καλοκαίρι. Προσωπικά, δεν νομίζω να έχω χρόνο ούτε για να τα κατεβάσω νωρίτερα.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 15, 2011 1:11 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Μια και δεν υπάρχει συμμετοχή εκ των έσω, ας κάνω εγώ μία ερώτηση.
Τα βιβλία τα έχετε πάρει ή ακόμη;


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Νοέμ 15, 2011 9:05 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Την προηγούμενη εβδομάδα, αλλά τα δύο μόνο, από τα τρία (έστειλα και σχετικό mail στο Τμήμα Διακίνησης του Διδακτικού Υλικού - καμία απάντηση, so far). Το Gail Frederick and Rajesh Lal, Beginning Smartphone Web Development: Building Javascript, CSS, HTML and Ajax-Based Applications for iPhone, Android, Palm Pre, Blackberry, Windows Mobile and Nokia S60, APRESS, 1st edit., 2010 δεν έστειλαν, συγκεκριμένα.

update: μετά από τηλεφωνική ενημέρωση, θα μας αποσταλεί το βιβλίο σε δεύτερη φάση, μέχρι το τέλος του έτους, λογικά. Υπήρχε έλλειψη από τον εκδοτικό οίκο, μου είπε η υπάλληλος, ενώ στο πακέτο δεν είχαν συμπεριλάβει την επιστολή, που θα μας ενημέρωνε για το παραπάνω.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 14, 2012 4:27 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Σήμερα, αισίως, έφτασε στα χέρια μου ο φάκελος με τα βιβλία. Εδώ και ώρα κοιτάζω το έντυπο με τίτλο «Πακέτο Φοιτητή» το οποίο στο νούμερο 1 γράφει «ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ & ΦΑΚΕΛΟΣ (ΕΝΤΕΝ)», και προσπαθώ να καταλάβω τι είναι ο «φάκελος ΕΝΤΕΝ», ή αν ο φάκελος είναι απλά η συσκευασία αποστολής :?: , τι είναι το «ΕΝΤΕΝ».

Έχω κολλήσει και δεν καταλαβαίνω κάτι, ή αντιμετωπίζει και κάποιος άλλος το ίδιο δίλλημα;


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 11:57 am   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 15, 2010 8:44 pm
Δημοσ.: 248
Τοποθεσια: Πάτρα
Α, να αναφέρω και το άλλο: Εγώ ακόμα δεν έχω λάβει το διδακτικό υλικό, το όνομά μου δε βρίσκεται -ακόμα- στη λίστα με αποστολές εξωτερικού, ενώ σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το τμήμα διακίνησης στην αρχή αυτής της εβδομάδας, μου είπαν πως υποτίθεται ότι ήταν όλα έτοιμα και η αποστολή θα γινόταν αυτή την εβδομάδα. Παρόλ' αυτά, μπαίνω καθημερινά και κοιτάζω την ανανεωμένη λίστα και δε με βλέπω πουθενά. Ελπίζω να μην τραβήξει πολύ αυτή η ιστορία, αλλά πάντως, πάλι τα κατάφεραν να μπει ο Οκτώβρης και να μην έχουν ξεμπερδέψει με αυτή τους την υποχρέωση (ακόμα και αν αφορά μόνο σε λίγα άτομα, σε αντίθεση με άλλες χρονιές).


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 28, 2012 3:43 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Ανδρέα, δεν μπορώ να σκεφτώ τί θα μπορούσε να σημαίνει το "ΕΝΤΕΝ" (Έντυπο Ενημέρωσης, ίσως;), αφού έχω πετάξει τον περυσινό φάκελό μου, ενώ δεν θυμάμαι κάτι σχετικά, επίσης! :( Σε κάθε περίπτωση, δεν νομίζω να 'ναι κάτι το σημαντικό.

Βάσω, έχεις δίκιο που δίνεις βάρος και στο "άλλη μία χρονιά που καθυστέρησε το ΕΑΠ στην υποχρέωσή του, όσον αφορά την αποστολή των βιβλίων, συγκεκριμένα", αλλά, αν στέλνουν τα ίδια βιβλία και φέτος, δεν πιστεύω ότι θα παίξουν κάποιον ενεργό ρόλο στην διδακτέα/εξεταστέα ύλη (σίγουρα όχι τον ρόλο που έπαιζε πέρυσι το HCI, για παράδειγμα).


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 7 δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009