Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 1:43 am

ΓΕΝΙΚΑ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 107 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 16, 2011 12:38 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Παιδιά γειά σας!

Καλό φθινόπωρο σε όλους και να έχουμε μια καλή χρονιά. Ελπίζω να περάσατε καλά! Βιβλία παρέλαβε κανείς;

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 16, 2011 2:29 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Ανδρέα εγώ πάλι συναντάω πολύ συχνά QR Codes, αρκετές εφαρμογές για Android έχουν και το QR code τους για να τις εγκαταστήσεις κατευθείαν από το Market. Το ΠΛΑΙΣΙΟ έχει κατάλογο με QR Codes πλέον...

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 16, 2011 3:14 pm   

Εγγραφη: Τετ Οκτ 27, 2010 1:51 pm
Δημοσ.: 53
Τοποθεσια: Αθήνα
andreas έγραψε:
Christine έγραψε:
...
Ανδρεα σε θυμήθηκα στις διακοπές μου. είδα διαφήμησεις με ένα QRcode στο κάτω μέρος χωρίς να ξέρω τι σημαίνει και θυμήθηκα ότι το έχεις avatar κι ετσι το έψαξα λίγο.
...


Χριστίνα θα μ’ ενδιέφερε, πιστεύω και άλλους, να μάθαινα σε τι είδους διαφήμιση είδες το QR Code. Ενώ έχω διαβάσει σε πολλές μεριές το πόσο διαδεδομένη είναι η χρήση τους αλλά, προσωπικά, δεν έχω συναντήσει πουθενά QR Codes – εννοώ ζωντανά και όχι σε κάποιο video ή φωτογραφία.

Επιπλέον να πω ότι έχω αναβαθμίσει λίγο την σελίδα, προσθέτοντας περισσότερες επιλογές, οι οποίες όμως ενδέχεται να μπερδέψουν όσους δεν έχουν ασχοληθεί ή ψάξει λίγο το θέμα.


Συγνώμη Ανδρέα που άργησα να απαντήσω. Στη Βιέννη το είδα αρκετές φορές αλλά η μόνη που μου έμεινε ήταν σε αφίσα της reebok που εκείνη τη στιγμή απλά θυμήθηκα ότι το έχω ξαναδεί στο avatar σου και το συγκράτησα. Καλό φθινόπωρο Χριστινάκι και καλή αρχή σε όλους μας...


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 16, 2011 8:53 pm   

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 18, 2010 10:40 pm
Δημοσ.: 266
Τοποθεσια: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Καλησπέρα σε όλους.

Εύχομαι να περάσατε καλά.

Βιβλία δεν έχω παραλάβει, αλλά και πέρισυ, αν θυμάμαι καλά, τα παρέλαβα προς το τέλος του Σεπτέμβρη.

Όσον αφορά τα QR codes, τα έχω δει σε εφημερίδες (Πρώτο Θέμα).


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 20, 2011 8:05 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Δεκ 02, 2010 9:28 pm
Δημοσ.: 52
Τοποθεσια: Athens
Καλημέρα...βιβλία έχω παραλάβει εδώ και 3 μήνες!!!!! Καλό εεε?? Ίσως φταίει ότι είμαι νεούδι :P :P :P :P :P
Περιμένω να βγουν τμήματα και ΟΣΣ... άντε καλή αρχή!!!!

_________________
2011-2012: ΣΔΥ 51


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 26, 2011 6:42 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Καλησπέρα!

Όλοι καλά; Είδα πως οι ΟΣΣ δεν θα είναι στο ίδιο μέρος στην Πειραιώς φέτος. Μια θα γίνει στην ΑΣΠΑΙΤΕ και οι υπόλοιπες στο New York College στην Καλλιθέα.

Βλέπω πως οι εργασίες είναι πάλι 6 για την ΣΔΥ-51 και πως χωριστήκαμε σε 2 τμήματα. Αν και τα ίδια ακριβώς θα κάνομε επομένως δεν έχει και μεγάλη σημασία.

Πάντως αν δεν πάρουμε βιβλία και δεν γίνει η πρώτη ΟΣΣ.... δεν βλέπω να στρωνόμαστε με τίποτα :D :D

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 28, 2011 1:34 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Δεκ 02, 2010 9:28 pm
Δημοσ.: 52
Τοποθεσια: Athens
Καλησπέρα παίδες...γιατί να μην γίνει η 1η ΟΣΣ??? Μη μου λέτε τέτοια και έχω αρχίσει να μαθαίνω απέξω τα βιβλία... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πάντως οι καθηγητές βγήκαν, έχουμε τον κο Κομνηνό...

_________________
2011-2012: ΣΔΥ 51


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 11:41 am   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Όχι βρε δεν είπα οτι δεν θα γίνει! Είπα οτι μέχρι να γίνει δεν βλέπω να στρωνόμαστε!Τουλάχιστον εγώ! :D :D

Εγώ που ανήκω στο τμήμα ΑΘΗ-2 βλέπω ως καθηγητή τον κο ΙΩΑΝΝΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ. Όσο για βιβλία τίποτε ακόμα!!

Ήθελα να ρωτήσω όμως....οι περσινοί οδηγοί μελέτης ισχύουν επακριβώς;;Το χρονοδιάγραμμα μελέτης επίσης;

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 29, 2011 1:12 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Δεκ 02, 2010 9:28 pm
Δημοσ.: 52
Τοποθεσια: Athens
xpet έγραψε:
Όχι βρε δεν είπα οτι δεν θα γίνει! Είπα οτι μέχρι να γίνει δεν βλέπω να στρωνόμαστε!Τουλάχιστον εγώ! :D :D

Εγώ που ανήκω στο τμήμα ΑΘΗ-2 βλέπω ως καθηγητή τον κο ΙΩΑΝΝΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ. Όσο για βιβλία τίποτε ακόμα!!

Ήθελα να ρωτήσω όμως....οι περσινοί οδηγοί μελέτης ισχύουν επακριβώς;;Το χρονοδιάγραμμα μελέτης επίσης;


Καλημέραααααα!!!
Στο class.eap.gr έχει βγει νέο χρονοδιάγραμμα για το 2011-12...λογικά και οι οδηγοί...

_________________
2011-2012: ΣΔΥ 51


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 01, 2011 4:55 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Έχετε δύο τμήματα της ΣΔΥ-51 δηλαδή στην Αθήνα φέτος; Περίεργο... Πόσα άτομα είστε;

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 107 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009