Ημερομηνία Παρ Μάιος 10, 2024 8:41 am

ΓΕΝΙΚΑ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 107 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 06, 2010 9:52 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Συμφωνώ 100% μαζί σου Ανδρέα και μόλις τώρα κοιτούσα τις προηγούμενες σελίδες για να δω αν έχω γράψει κάτι σχετικό καθώς σίγουρα είχα την ίδια σκέψη από την πρώτη στιγμή που έπιασα το βιβλίο στα χέρια μου. Το βιβλίο είναι πολύ πυκνογραμμένο και δεν έφταιγε το μέγεθος της γραμματοσειράς μόνο γι' αυτό. Έχει συντακτικά & τυπογραφικά λάθη, αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Το σημαντικότερο είναι αυτό που λες περί κατανόησης. Δεν υπάρχει ροή που να βοηθάει τον αναγνώστη, ενώ υπάρχουν αρκετά σημεία που τον δυσκολεύουν. Συνοψίζοντας, θα έλεγα πως είναι το χειρότερο βιβλίο που έχουμε πιάσει μέχρι στιγμής, αλλά τουλάχιστο δεν βρίσκουν πρακτική εφαρμογή τα περιεχόμενά του, πέρα από το γεγονός πως θα χρειαστεί να θυμόμαστε κάποιες λεπτομέρειές του όταν θα δίνουμε τις τελικές εξετάσεις.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 03, 2011 5:49 pm   

Εγγραφη: Κυρ Νοέμ 21, 2010 5:02 pm
Δημοσ.: 77
Τοποθεσια: Αθήνα
Παρατηρησα οτι στο Open.eap.gr εχω -1 στην πρωτη ασκηση της SDY-51 (σε ολα ταλλα οι βαθμολογιες ειναι κενες). Συμβαινει και σε κανενα αλλο?


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 03, 2011 6:03 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 2:20 pm
Δημοσ.: 355
Τοποθεσια: Θεσσαλονίκη
Παράθεση:
Η ένδειξη -1 σημαίνει: στις Γραπτές Εργασίες 'δεν υποβλήθηκε εργασία', στις Εξετάσεις 'μη προσέλευση' και στην τελική βαθμολογία ότι δεν επιτυγχάνεται βαθμολογία πάνω από την βάση.
αλλά αν θυμάμαι καλά είχες υποβάλει εργασία, σωστά; Ίσως θα έπρεπε να επικοινωνήσεις με τον κ. Κομνηνό για να διευκρινίσει αυτός το ζήτημα.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 03, 2011 6:11 pm   

Εγγραφη: Σάβ Οκτ 09, 2010 5:16 pm
Δημοσ.: 318
Τοποθεσια: Αθήνα
Σε εμένα έχει περαστεί κανονικά μόνο η πρώτη.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 03, 2011 6:15 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Με έκπληξη παρατήρησα κι’ εγώ πριν λίγες μέρες ότι έχουν αναρτηθεί οι βαθμοί των μέχρι τώρα εργασιών στο open.eap.gr και λέω με έκπληξη διότι συνήθως τους αναρτούν ή λίγο πριν τις εξετάσεις ή μετά τις εξετάσεις. Στην περίπτωση βέβαια της ΣΔΥ51 έχει αναρτηθεί μόνο ο βαθμός της πρώτης εργασίας.

Το -1, όπως είπαν και συνάδελφοι παραπάνω, σημαίνει ότι δεν έχει παραδοθεί εργασία. Εάν συμβαίνει κάτι τέτοιο ΟΚ. Αλλιώς επικοινώνησε με τον κ. Κομνηνό προκειμένου να διορθωθεί και να μπει ο βαθμός σου κανονικά. Συμβαίνουν αυτά.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 5:13 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Δεν ξέρω πόσοι προλάβατε να το δείτε αλλά ανακοινώθηκαν οι ημερομηνίες των γραπτών εξετάσεων. Η κανονική στις 18/06/11 13:30-17:00 στο OteAcademy και η επαναληπτική στις 09/07/11 13:30-17:00 στην Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 5:46 pm   

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 30, 2010 11:11 pm
Δημοσ.: 352
Τοποθεσια: Καβάλα
Ανδρέα να υποθέσω στην Πάτρα;


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 6:03 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
imargar έγραψε:
Ανδρέα να υποθέσω στην Πάτρα;

Όχι Αθήνα – κάπου προς το Μαρούσι.

Για περισσότερες πληροφορίες πήγαινε στο http://www.akweb.gr/eap/pe/ και βάλε στην αναζήτηση εγκαταστάσεων, στον φορέα, “Ο.Τ.Ε.” (με Ελληνικά) και θα σου το βρει. Αν όχι επέλεξε Αθήνα από τις πόλεις και κοίτα προς το Μαρούσι (βόρεια).


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 19, 2011 10:42 am   

Εγγραφη: Τρί Ιαν 04, 2011 1:10 am
Δημοσ.: 78
Τοποθεσια: Ροδολίβος
Να ευχηθώ κι εγώ καλή επιτυχία και καλή συνέχεια στους συναδέλφους.

Με την ευκαιρία της ανακοίνωσης και της τελευταίας εργασίας για την ΣΔΥ51 θα ήθελα να ζητήσω (αν και όποτε είναι εφικτό) να ανεβούν οι εργασίες της ΣΔΥ51, ώστε να πάρουμε μια γεύση του τι πρόκειται να αντιμετωπίσουμε όσοι θα την επιλέξουμε του χρόνου.
Ελπίζω να μην επαληθευτούν οι φόβοι μου ότι η ΣΔΥ51 είναι περισσότερο "lifestyle"!


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Απρ 23, 2011 7:51 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
gigi έγραψε:
...
Με την ευκαιρία της ανακοίνωσης και της τελευταίας εργασίας για την ΣΔΥ51 θα ήθελα να ζητήσω (αν και όποτε είναι εφικτό) να ανεβούν οι εργασίες της ΣΔΥ51, ώστε να πάρουμε μια γεύση του τι πρόκειται να αντιμετωπίσουμε όσοι θα την επιλέξουμε του χρόνου.
Ελπίζω να μην επαληθευτούν οι φόβοι μου ότι η ΣΔΥ51 είναι περισσότερο "lifestyle"!

Νίκο παρακάτω θα βρεις link για το κατέβασμα των εργασιών. Στο Zip περιέχονται και όσες ενδεικτικές λύσεις έχουν ανακοινωθεί (1-3 εργασία). Όσον αφορά τους φόβους σου, λυπάμαι αλλά μάλλον θα επιβεβαιωθούν. Ρίξε μια ματιά, όποτε μπορείς, και πες μας τι αισθάνεσαι. :)


Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 107 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009