Switch to full style
Δημιουργία απάντησης

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Παρ Μάιος 13, 2011 2:40 pm

Ας θέσω ένα επίκαιρο θέμα αν και δεν ξέρω αν το βάζω στο σωστό μέρος. Έχει να κάνει με τις φορολογικές δηλώσεις και θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει εάν οι αποδείξεις του ΕΑΠ μπαίνουν στην φορολογική δήλωση και εάν ναι σε ποια κατηγορία ανήκουν; νομίζω κάπου αναφέρεται για φροντιστήρια και ιδιαίτερα μαθήματα αλλά δεν είδα κάπου για δίδακτρα πανεπιστημίου. :?

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Παρ Μάιος 13, 2011 3:00 pm

ptheodor έγραψε:Ας θέσω ένα επίκαιρο θέμα αν και δεν ξέρω αν το βάζω στο σωστό μέρος. Έχει να κάνει με τις φορολογικές δηλώσεις και θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει εάν οι αποδείξεις του ΕΑΠ μπαίνουν στην φορολογική δήλωση και εάν ναι σε ποια κατηγορία ανήκουν; νομίζω κάπου αναφέρεται για φροντιστήρια και ιδιαίτερα μαθήματα αλλά δεν είδα κάπου για δίδακτρα πανεπιστημίου. :?

Παναγιώτη σε «πιάνω αδιάβαστο» :D . Υπάρχει σχετικό topic εδώ αλλά δεν έχει δοθεί κάποια ξεκάθαρη απάντηση. Ρίξε μια ματιά.

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Τετ Μάιος 18, 2011 8:53 pm

Παιδιά καλησπέρα!

Πως τα πάτε απο διάβασμα και προετοιμασία; Καλά όσο για προετοιμασία για την τελευταία ΟΣΣ δεν ρωτάω καν! :D

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Πέμ Μάιος 19, 2011 7:42 am

Είναι τόση πολλή η ύλη και δεν ξέρω να ξεχωρίσω τα σημαντικά.

Αν και είναι για μένα δύσκολη περίοδος (εξεταστική στο σχολείο και για μένα και για τα παιδιά μου) σκέφτομαι να έρθω στη συνάντηση με την ελπίδα να εντοπίσουμε από κοινού τα σημαντικά.

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Πέμ Μάιος 19, 2011 2:21 pm

Μακάρι να τα καταφέρεις Παναγιώτη θα χαρούμε να σε δούμε!

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Τρί Μάιος 24, 2011 10:46 pm

  • Δεν θα επιτρέπονται, ωστόσο, άλλα βιβλία πλην εκείνων που σας έχουν
    διανεμηθεί από το ΕΑΠ.


Αυτό είναι σοβαρό bummer.

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Τετ Μάιος 25, 2011 6:57 am

Γιώργο από πού προκύπτει αυτό για τα βιβλία που αναφέρεις παραπάνω. Εγώ είχα μείνει με την εντύπωση ότι μπορούμε να έχουμε οποιοδήποτε βιβλίο ή σημειώσεις θέλουμε.

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Τετ Μάιος 25, 2011 8:26 am

Από την απολογιστική επιστολή του κ. Νικοπολιτίδη για την 5η ΟΣΣ. Κι εγώ την ίδια εντύπωση είχα, Ανδρέα...λες να τον ρωτήσουμε;

Re: ΣΔΥ50 "Βασικές τεχνολογίες δικτύων και λογισμικού"

Τετ Μάιος 25, 2011 10:02 am

Καλημέρα σε όλους!
αυτό( περί βιβλίων) μας το είπε κι εμάς ο κος Γαβαλάς στην ΟΣΣ Αθήνας αλλά αναφέρεται και στην επιστολή που μας εστειλε ο κος Γαβαλας
Δημιουργία απάντησης