Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 8:00 pm

ΓΕΝΙΚΑ

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 119 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 20, 2011 9:55 pm   

Εγγραφη: Κυρ Νοέμ 21, 2010 5:02 pm
Δημοσ.: 77
Τοποθεσια: Αθήνα
Και εγω μια απτα ιδια ειμαι, αλλα διαβαζοντας χθες και σημερα πχ τα κεφαλαια 6-8 απο Κουλουρης, ενταξει η λκεπτομερεια ειναι τραγικη. Θα κατσε κανεις να μαθει τετοια πραγματα? Ή υπαρχουν εστω και 0,1% να μας χρησιμευσει η πλειονοτητα αυτων των πραγματων καπου?


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 21, 2011 3:56 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Εγω ακόμα το 4 προσπαθώ να διαβάσω (και λέω προσπαθώ γιατί στην ουσία δεν διαβάζω). Είχα διαβάσει μέχρι και το 3 που χρειαζότανε στην εργασία και μετα τα είχα αφήσει! Δυστυχώς! Πάντως περίμενα να έχουμε δει ήδη τα αποτελέσματα της εργασίας αλλά ακόμα τίποτα.

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 21, 2011 4:07 pm   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 15, 2010 8:44 pm
Δημοσ.: 248
Τοποθεσια: Πάτρα
Γεια σας και χαρά σας!

Τελευταία έχω μπλέξει κι εγώ με πολλά με αποτέλεσμα ούτε να προλαβαίνω να γράφω εδώ, αλλά ούτε και να προλαβαίνω να διαβάζω ιδιαίτερα βάσει χρονοδιαγράμματος. Έχω μείνει κι εγώ στο κεφάλαιο 3 και τώρα σιγά-σιγά προσπαθώ να ξεκινήσω με το 4ο. Δεν ξέρω αν θα ξανακαταφέρω να μπω στο πρόγραμμα των εβδομάδων πάντως κι έχω αρχίσει να αγχώνομαι...

Επίσης, κάτι ακόμα που δεν πρόλαβα να πω νωρίτερα: Εμάς στην ομάδα της Πάτρας μας έχουν στείλει ήδη τα αποτελέσματα της 2ης εργασίας από προχθές. Εγώ αν και δεν το περίμενα, πήρα 10 αυτή τη φορά, χωρίς κιόλας να'χω κάνει καν τα γραφικά. Προφανώς διαβάζοντας την υποδειγματική απάντηση περίμενα κάτι πολύ λιγότερο απ' αυτό, οπότε δεν ξέρω, απλά το χαίρομαι χωρίς να το ψάχνω... :oops:

Ελπίζω να βγουν και τα δικά σας αποτελέσματα σύντομα και να είναι αντίστοιχα καλά! :D

Και καλή συνέχεια με το διάβασμα σε όλους μας!!


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Φεβ 04, 2011 11:18 am   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Καλησπέρα σε όλους,

όλα στάσιμα στην ΣΔΥ 50. Ευτυχώς τα κεφάλαια μετά το 6 και 8 απο οτι βλέπω είναι πολύ καλύτερα και τουλάχιστον διαβάζονται. Εσείς πως πάτε;; Εντωμεταξύ όπως έγραψα και σε άλλο topic τίποτα με τον οδηγό μελέτης...Μου κάνει εντύπωση!! Άντε και σε μια βδομάδα απο τώρα συναντιόμαστε και πάλι....να δούμε τι μας περιμένει :)

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 07, 2011 9:28 am   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας σε κάτι ή τι θα κάνετε εσείς. Όπως έχω αναφέρει έχω μείνει τρομερά πίσω στο διάβασμα. Για να ακριβολογώ έχω διαβάσει μέχρι και τις 2-3 πρώτες σελίδες του 11ου κεφαλαίου του βιβλίου Κουλούρη. Βλέποντας όμως ότι η επόμενη ΓΕ δεν θα αργήσει πολύ αναρωτιέμαι τι να κάνω. Να αφήσω αυτά που υπολείπονται από τον Κουλούρη και να πάω στο άλλο βιβλίο; Ή θα είναι άραγε και αυτά μέσα στην εργασία;
Αν κάποιος είναι στη θέση μου πως θα το χειριστεί;;

Καλό πέταγμα αετού!! :D

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 07, 2011 12:04 pm   

Εγγραφη: Σάβ Νοέμ 06, 2010 9:16 pm
Δημοσ.: 170
Τοποθεσια: ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
Χριστίνα Καλημέρα


Εγώ πιστεύω πως καλύτερα να ξεκινήσεις το βιβλίο του kumar αλλά προσπάθησε άμα μπορείς παράλληλα να διαβάζεις και από το βιβλίο του coulouri είδα στο επίσημο forum Πως ο Αντρέας ζήτησε από τον δικό μας ΣΕΠ και έξτρα βοήθημα γιατί το βιβλίο του kumar είναι πολύ μαθηματικοποιήμενο και του πρότεινε ένα το οποίο το βρήκα και αύριο από την δουλειά θα το ανεβάσω σε ένα site Και θα σας ανακοινώσω το Link καλή δύναμη σε όλους και καλό διάβασμα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 5:14 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Στο open.eap.gr έχουν αναρτηθεί οι ημερομηνίες, ώρες και αίθουσες των γραπτών εξετάσεων.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 6:51 pm   

Εγγραφη: Τρί Αύγ 17, 2010 1:11 pm
Δημοσ.: 427
Τοποθεσια: Αθήνα
andreas έγραψε:
Στο open.eap.gr έχουν αναρτηθεί οι ημερομηνίες, ώρες και αίθουσες των γραπτών εξετάσεων.


Πράγματι....στις 4 Ιουνίου λοιπόν....(αγχώθηκα πάλι :? )

_________________
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μαρ 09, 2011 9:54 pm   

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 25, 2010 1:39 pm
Δημοσ.: 7
Τοποθεσια: ΞΑΝΘΗ
brika to ena vivlio apo ta dyo poy prota8ike gia extra stis asurmates epikoinvnies!dn hksera pou n to anevasw k eipa na tovalw edw!elpizw na to deite!
http://rapidshare.com/files/153135905/W ... orking.rar


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μαρ 10, 2011 8:04 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Γιώτα σ’ ευχαριστούμε. Αν κι’ εγώ έσπευσα να το παραγγείλω, πιστεύω ότι θα φανεί χρήσιμο σε πολλούς – ακόμη και σ’ εμένα σε κάποιες φάσεις που θα το ήθελα σε ηλεκτρονική και όχι έντυπη μορφή.

Είχε πει και ο Αποστόλης ότι κάτι είχε βρει. Δεν ξέρω αν μιλούσε για το ίδιο ή κάτι άλλο.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 119 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009