Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 10:49 am

2010-11 / Εισαγωγή - Κατηγορία κλήρωσης

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 2 δημοσιεύσεις ] 

Σε ποια κατηγορία κληρωθήκατε προκειμένου να παρακολουθήσετε το ΣΔΥ κατά το ακαδημαϊκό έτος 2010-11;
Κατηγορία Α (1-60) 50%  50%  [ 11 ]
Κατηγορία Β (61-120) 27%  27%  [ 6 ]
Κατηγορία Γ (121 και πάνω) 14%  14%  [ 3 ]
Ειδική κατηγορία 9%  9%  [ 2 ]
Σύνολο ψήφων : 22
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιαν 13, 2011 4:40 pm   
Διαχειριστής

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:23 pm
Δημοσ.: 8
Πιστεύω ότι έχει αρκετό ενδιαφέρον, τόσο για εμάς που παρακολουθούμε την φετινή πρώτη χρονιά του ΣΔΥ, όσο και για τους επόμενους που συχνά μας ρωτάνε, να έχουμε μία εικόνα του πόσοι από τους παρακολουθούντες είχαν κληρωθεί στην Α, Β, Γ ή εισήχθησαν μέσα από κάποια ειδική κατηγορία. Έτσι λοιπόν δημιούργησα αυτή τη πρώτη δημοσκόπηση για να αποκτήσουμε μία εικόνα της κατάστασης.

Παρακαλώ θερμά όλους όσους παρακολουθούν το πρόγραμμα, είτε συμμετέχουν στις συζητήσεις είτε όχι, να ψηφίσουν προκειμένου να έχουμε μία πλήρη και σωστή εικόνα του θέματος.

Επίσης παρακαλώ όσους δεν παρακολουθούν φέτος το πρόγραμμα, αλλά έχουν κληρωθεί για την επόμενη ακαδημαϊκή χρονιά και παρακολουθούν την συζήτηση, να απέχουν προκειμένου να μην επηρεάσουν το αποτέλεσμα, το οποίο πιστεύω ότι έχει ενδιαφέρον και γι’ αυτούς.


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Φεβ 06, 2011 8:26 pm   

Εγγραφη: Παρ Οκτ 15, 2010 8:44 pm
Δημοσ.: 248
Τοποθεσια: Πάτρα
Χαχαχαχα, τόσο καιρό που έχω διαβάσει αυτό το τόπικ, ήμουν σίγουρη ότι απευθυνόταν στους καινούριους βάσει χρονολογίας (μου πήρε καιρό να συνηθίσω το 2011 που είμαστε τώρα... :P ). Τελοσπάντων, αφού κατάλαβα ότι αφορά εμάς, κατέθεσα κι εγώ την ψήφο μου! ;)


Τελευταία σύγκρουση απο admin στις Κυρ Φεβ 06, 2011 8:26 pm.


Κορυφή
 Προφίλ  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 2 δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009