Ημερομηνία Πέμ Μαρ 28, 2024 11:56 am

ΠΛΗ 44 - Σήματα και επεξεργασία εικόνας - απόψεις...

Προβολή ενεργών θεμάτων

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 6 δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 12, 2010 1:16 pm   

Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 12, 2010 1:12 pm
Δημοσ.: 10
Χαιρετώ όλους τους φοιτητές και απόφοιτους..
σε αυτό το forum..

Υπάρχει κάποια άποψη για την ΠΛΗ 44? (από παλαιότερους ή άλλους που το έχουν ψάξει το θέμα;)

φιλικά
Κωνσταντίνος


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 12, 2010 3:34 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Φίλε Κωνσταντίνε καλωσόρισες στο forum.

H ΠΛΗ-44 ήταν η πλέον ενδιαφέρουσα ενότητα του τετάρτου έτους – για μένα – επειδή επί σειρά ετών είχα ασχοληθεί με την αναπαραγωγή ήχου και αυτοματοποίηση ραδιοφωνικών σταθμών. Παρ’ όλα αυτά δεν την επέλεξα διότι στατιστικά δεν δημιουργούσε τμήμα, σχεδόν ποτέ, στην Θεσσαλονίκη και το να κατεβαίνω Αθήνα για τις ΟΣΣ ή να μην τις παρακολουθώ δεν μου άρεσε. Έτσι τελικά δεν την επέλεξα. Ίσως κάποιος άλλος που την παρακολούθησε να μπορέσει να σου πει κάτι πιο συγκεκριμένο. Σε κάθε περίπτωση όμως την βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσα και θα την συνιστούσα.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιούλ 12, 2010 4:14 pm   

Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 12, 2010 1:12 pm
Δημοσ.: 10
Τι βαθμό "δυσκολίας" θα της έδινες σε σχέση με την π.χ ΠΛΗ 42 (αν έχεις άποψη για την θεματική αυτή); Προσωπικά σκέφτομαι να πάρω τις ΠΛΗ42 & ΠΛΗ23 & μια πτυχιακή, (δηλ. την 23 αντί την 44, ενώ την 42 στα σίγουρα)

φιλικά
Κωνσταντίνος


Τελευταία επεξεργασία απο Constantin την Τετ Ιούλ 14, 2010 10:51 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 13, 2010 12:59 pm   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Δεν έχω πάρει την ΠΛΗ42 οπότε δεν έχω άποψη. Απ’ ότι θυμάμαι όμως να λέγεται έχει πολλές μικρές εργασίες με αποτέλεσμα να καταντά κουραστική χωρίς να είναι δύσκολη. Κάτι σαν την ΠΛΗ11 με τα ενδιάμεσα quiz ή όπως αλλιώς τα λέγανε – δεν τα θυμάμαι καλά.

Αυτό που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι η ΠΛΗ23 είναι must. Πολύ ενδιαφέρουσα και σύγχρονη θεματική. Θα μπορούσε ίσως να χαρακτηριστεί ως «λίγο χύμα» από την άποψη ότι έχει πολλά φυλλάδια και σημειώσεις για διάβασμα σε σημείο που τα βιβλία είναι μάλλον διακοσμητικά – τουλάχιστον όταν την είχα πάρει εγώ – αλλά σε κάθε περίπτωση την προτείνω ανεπιφύλακτα. Ίσως πλέον να έχουν εκδοθεί καινούργια βιβλία.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 10:49 am   

Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 12, 2010 1:12 pm
Δημοσ.: 10
andreas έγραψε:
Δεν έχω πάρει την ΠΛΗ42 οπότε δεν έχω άποψη. Απ’ ότι θυμάμαι όμως να λέγεται έχει πολλές μικρές εργασίες με αποτέλεσμα να καταντά κουραστική χωρίς να είναι δύσκολη. Κάτι σαν την ΠΛΗ11 με τα ενδιάμεσα quiz ή όπως αλλιώς τα λέγανε – δεν τα θυμάμαι καλά.

Αυτό που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι η ΠΛΗ23 είναι must. Πολύ ενδιαφέρουσα και σύγχρονη θεματική. Θα μπορούσε ίσως να χαρακτηριστεί ως «λίγο χύμα» από την άποψη ότι έχει πολλά φυλλάδια και σημειώσεις για διάβασμα σε σημείο που τα βιβλία είναι μάλλον διακοσμητικά – τουλάχιστον όταν την είχα πάρει εγώ – αλλά σε κάθε περίπτωση την προτείνω ανεπιφύλακτα. Ίσως πλέον να έχουν εκδοθεί καινούργια βιβλία.


Ναι τελικά αυτές τις δύο πήρα & μια πτυχιακή...


Κορυφή
 Προφίλ  
 ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 15, 2010 7:43 am   
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Ιούλ 05, 2009 2:44 pm
Δημοσ.: 920
Τοποθεσια: ΚΑΒΑΛΑ
Constantin έγραψε:
andreas έγραψε:
Δεν έχω πάρει την ΠΛΗ42 οπότε δεν έχω άποψη. Απ’ ότι θυμάμαι όμως να λέγεται έχει πολλές μικρές εργασίες με αποτέλεσμα να καταντά κουραστική χωρίς να είναι δύσκολη. Κάτι σαν την ΠΛΗ11 με τα ενδιάμεσα quiz ή όπως αλλιώς τα λέγανε – δεν τα θυμάμαι καλά.

Αυτό που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι η ΠΛΗ23 είναι must. Πολύ ενδιαφέρουσα και σύγχρονη θεματική. Θα μπορούσε ίσως να χαρακτηριστεί ως «λίγο χύμα» από την άποψη ότι έχει πολλά φυλλάδια και σημειώσεις για διάβασμα σε σημείο που τα βιβλία είναι μάλλον διακοσμητικά – τουλάχιστον όταν την είχα πάρει εγώ – αλλά σε κάθε περίπτωση την προτείνω ανεπιφύλακτα. Ίσως πλέον να έχουν εκδοθεί καινούργια βιβλία.


Ναι τελικά αυτές τις δύο πήρα & μια πτυχιακή...


Αν θέλεις κάνε την αρχή και μίλησέ μας για την πτυχιακή εργασία που επέλεξες, στο ΠΛΗ – Πτυχιακές Εργασίες.


Κορυφή
 Προφίλ WWW  
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 6 δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group •
Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009